2733
2734
عنوان

خيانت

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 42 پست
شاید یکم عجله کردی وباید حد و حدودش رو میفهمیدی که ‌جای کار بوده! شایدم کار درستی کردی بستگی ...

بخدا نميدونم خودمم ميدونم بخاطر بچه م بود ك گذشت كردم

امضات🥺خدا برات نگهش داره،برای ما که نشد بهم برسیم خیانت کرد❤️‍🩹

ممنون عزیزم 

والا منم داره همه چی خوب پیش نمیره فعلا:) 💔

انشالله خوش بخت بشی با ادم بهتر❤

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توبه گرگ مرگه😅

دقیقا     تازه   دقیق تر و تیزتر   میشن   کثافت ها

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2731

خیلی سخته خانم بهتون حق میدم ولی اگه واقعا حس میکنین میشه بهش اعتماد کرد بهش فرصت بدین ولی اگه حس میکنین ادامه این زندگی مشترک به هیچ وجه به صلاح تون نی و ممکنه بدتر هم بشه سعی کنین ذهنتون رو مشوش نکنین خانم و با مشورت با خانواده و مشاور یه تصمیم درست دور از استرس و تنش بگیرین 

بخدا نميدونم خودمم ميدونم بخاطر بچه م بود ك گذشت كردم

اون بخاطر   بچتون   بهت  رحم کرد که تو کردی؟    راحت کوتاه  نیا

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
ممنون عزیزم  والا منم داره همه چی خوب پیش نمیره فعلا:) 💔 انشالله خوش بخت بشی با ادم بهتر❤

🥲خیلیی سخته انشااالله برسیین بهم

ممنون مهربونم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
خیلی سخته خانم بهتون حق میدم ولی اگه واقعا حس میکنین میشه بهش اعتماد کرد بهش فرصت بدین ولی اگه حس می ...

احساس ميكنم تو دلم دارم اعتماد ميكنم حسم ميگه نميكنه نميدونم

دقیقا     تازه   دقیق تر و تیزتر   میشن   کثافت ها

دقیقا تجربه انسان ها رو قوی تر میکنه😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
متاسفانه خانمهای خیانت دیده باید تا آخر عمر مثل یک زندان بان باشند چون وقتی طرف بفهمه اعتمادت را جلب ...

برای من   دقیقا همین طور   شد😢

2706