2737
2734

عزیزم اشتباهی بهت درخواست دادم و اونو رد بکن لطفا

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگه باشم دوس دارم کنار چادرم یدونه چادر حسنا هم داشته باشم واسه بعضی مواقع قشنگه 

جنس چادر هم سوپر ژرژت عالیه

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤     #کرمان_تسلیت                                                                                                           ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم
2742
2738
مرسییی عزیزمممم امتحانش میکنم

خواهش میکنم دعاکنید منم بتونم به زودی چادر بخرم

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤     #کرمان_تسلیت                                                                                                           ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم
مرسی خیلی خوبه ولی سخت نیس؟

سلام وقتتون بخیر.

بنده هم ابتدا چادر دانشجویی سر میکردم بعد لبنانی الانم عربی ؛ شرمنده تجربه سرکردن چادر قجری ندارم ولی به نظرم چون قسمت پایین تنهش کلا جمع و جوره خیلی راحته سر کردنش(البته این تنها عقیده بندهست).🤝🏼

2706