2752
2734
عنوان

با این بی احترامی که ب خواستگارم کردم ینی برمیگردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7682 بازدید | 166 پست

حضوری هم بنظذم نرو چون قضیه بولد میشه

همون هک رو بگو تو واتس

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر خدا بخواد در کنار هم می مونن ...بعدم اون اقا حق انتخاب دارن..اگر قراره برن که هیچی اگر نه می تون ...

متاهلید؟    اقایون   هر چقدر  منطقی و   پخته و  یک کلام   یک پااارچه  اقا   باشند  ،،باز هم  توشرایط حساس،عین   یه  بچه میشن و    کوچکترین مشکل رو   توی سر طرفشون میکوبن.البته نه همه ی اقایون...ولی اکثرا همینن😶

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2731

بگو گوشیمو گم کردن 

خبر ندارم پبام دادبن یانه 

گف بلاک شدیم بگو حتما اونا بلاک کردن 

یه سکوت معنادار بهتر از حرفای بی‌معنیه ..! 🦋️             شازده‌کوچولو: چرا خاطرات خیلی بی رحمن؟          روباه: چون دستتو میگیرن و میبرن به روزایی که هیچوقت بر نمیگردن :) 🦊🧝🏻                                  بـ‌رگ از درخـ‌ت خـ‌سـ‌تـ‌ــہ مـ‌یـ‌شـ‌د                 پـ‌ایـ‌یـ‌زو بـ‌ــهـ‌ونـ‌ه مـ‌یـ‌کـ‌رد :) 🍂                                                   
😂😂کار خوبی کردی نمیدونم من چرا دلم خنک شده

واقعا   ترسیدم    باش برم   زیر   یک سقف😬😬😬پول   و مقام،،،قدرت   میاره و   من از این مسیله ترسیدم   با   قدرتش،،منو منزوی و   زندانی کنه و خودش عین مجردی هاش ول  بگرده و خطا کنه.   انشاا...همیشه دلت ت اروم💛

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
نظر شما خیلی محترمانه بود  ولی من بهش بگم قبلا شکست خوردم بدتر نمیشه؟ نمیگه دوست پسر داشتی چق ...

عزیزدل من🤍

من در جایگاه شما نبودم که بدونم درسته این کار یا نه اما الان شما در گیر احساسات هستید و من و بقیه الان داریم با عقل صحبت میکنم (منظورم رو بد متوجه نشدید)

من الان فکر میکنم حقیقت بهترین راه حل هست..شما رو در رو و در کمال صداقت و شجاعت از گذشته بگید(اصلا مثل یه نقطه ضعف نگاش نکنید)

به ایشون بگید شما فرصت فکر کردن دارید ..

عزیزمن اگر ایشون برای تو باشن باور کن هرگز جدا شدنی نیستید..

دو راه می مونه برای اقا..یکی موندن و کمک و دومی رفتن..اگر بمون که معلومه مرد زندگی هستند و میشه بهشون تکیه کرد..اگر رفتن هم به شکل یه جرقه نگاش کن..که خداوند به واسطه این فرد خواسته شما به مشاور مراجعه کنید و حالتون رو خوب کنید.. درهر صورت شما برد کردید..

مطمئن باشید دروغ همه چیز و خراب میکنه..

براتون آیت‌الکرسی میخونم ❤️

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️

اگه سر کاری نیست خوب واقعا مشکل روحی داری عزیزم 

بهتره اون آقا از الان بدونه 

حمله ی استرسی و بلاک اون آقا و مادرش نشون میده مشکل داری دیگه

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
انقدر بدم میاد از ادمایی که تا به یه چیزی میرسن خودشونو گم میکنن مغرور میشن

کلا نگاهش   از بالا   به پایین  بود...حتی نسبت  به پدرم که   اونم مدیر   شرکت بود

عزیزم بیشتر کاربرای اینجا کنکوری و زیر ۱۸ سالن 

مواظب باس به حرف ابنا خرابکاری نکنی

حواست باشه لازم نیست حضوری بری، لازم نیست بگی قبلا رابطه داشتی و وابسته بودی و فلان، لازم نیست همه جزئیاتو بگی و فکر کنی صداقت داشتی

وای نظراتی اینجا دیدم که به راحتی میشه یه نفر کلا زندگیش بهم بریزه 😑

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
متاهلید؟    اقایون   هر چقدر  منطقی و   پخته و  یک کلام   یک پااا ...

خیر مجردم..نمی دونم اما اخه اونام انسان هستن و دارای عقل و شعور ..اگر قراره بچگانه عمل کنن همون بهتر که از زندگی استارتر خارج بشن...ایشون به یه مرد حامی و محکم نیاز دارند نه بچه..

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
2706