2737
2734

سلام من و طرفم ۵ ساله دوست بودیم .دو جلسه اومدن خواستگاری

ی بار مامانش

ی بار مامان و ابجیش و خودش

مامانش فقط ی بار ب بابام زنگ زدن هماهنگ کردن کی بیان پسره رو هم بیارن. بعد اون دیگه خبری نیس الان ی هفته گذشته نامزدم میگه بابام کمی سرش شلوغه کاراش گفته تموم شه آخر این هفته میایم.

یعنی بعد دو هفته میان پدرم اجازه دادن بیان فعلا گفتن سرمون شلوغه و..

از طرفی خونوادم میگن نکنه راضی نیستن خواستگاری اینجوری نمیشه خونواده پسر فقط زنگ میزنن میرن میان اینا اینجور نیستن چرا؟

خیلی دلم شکسته با نامزدم هرروز حرف می‌زنیم ولی اصلا بهش نگفتم

اینم بگم مادرم نمیتونن صحبت کنن پشت گوشی بخاطره همین ب بابام زنگ زده مامانش. از اون طرف نامزدم میگه مامانم خجالت میکشه زنگ بزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه پیچیده و کمی عجیب

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
2728
تو چیزی نگو صبر کن خواستن خودشون میان خودتو مشتاق نشون نده

همین کارو میکنم 

نامزدم خیلی ذوق داره میگه بریم محضر رزو کنیم بهش گفتم فعلا چیزی نشده خونواده ها صحبت نکردن و مشورت نکردن بده بریم ناراحت شد خب راست میگم دیگه ن؟

2740
وای چقد بد فک میکنی  شاید اون بدبختا مثل من درونگران کلا تو حاشیه نیستن

ن اینجور نیس اتفاقا خیلی پر حرفی و همش با گوشی حرف میزنن.

من درون گرام

درون گرا هم باشن هر چیزی اصولی داره باید احترام گذاشت با ی زنگ زدن چیزی نمیشه دو هفته مارو علاف کردن

همین کارو میکنم  نامزدم خیلی ذوق داره میگه بریم محضر رزو کنیم بهش گفتم فعلا چیزی نشده خونواده ...

آخی چه مشتاقه

بگو هنوز آزمایش و اینا نرفتیم که محضر رزرو کنیم

برای عقد جواب آزمایش میخواد. یکم صبر کن

آخی چه مشتاقه بگو هنوز آزمایش و اینا نرفتیم که محضر رزرو کنیم برای عقد جواب آزمایش میخواد. یکم صبر ...

اینجوری گفتم

اون : خانومی فردا بعدظهر حاضر میشی میریم واسه محضر اوکی کردن سوم خرداد ماه بخوایم باید زود بگیریم البته تا الان نگرفته باشن   من : فداتشم عزیزم 🥹 میدونم ذوق داری منم همینطور خیلی دوست دارم ۳ /۳ باشه😍😘 ولی  هنوز خواستگاری صورت نگرفته بزرگترا باهم صحبت نکردن نمیشه بدون مشورت  خونواده ها بریم وقت بگیرم ☹️ خونواده ها اجازه دادن همه چیز تموم شد میریم وقت میگیریم.   اون :آره باشه‌ عزیزم   من : عزیزم جایی مد نظرته؟ باز فردا بریم ی سری جاهایی ک نرفتیم ببینیم اون : نیازی نیست تاریخ مهمه وگرنه محضر زیاده.  

2706