2733
2734
عنوان

چند درصد از مردها رو خسیس میدونید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 31 پست
یه سری اقایون هستن مثلا باهاشون میری سر قرار بعدش خب قرار اول واسه اینه ببینیش ببینید از همدیگه خوشت ...

قرار اول رو کافه میرن ..نه رستوران

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سری اقایون هستن مثلا باهاشون میری سر قرار بعدش خب قرار اول واسه اینه ببینیش ببینید از همدیگه خوشت ...

در ضمن اگر خوشت نمیاد

قبل شام بگو

نه اینکه شام رو خوردی و کار تموم شده بعدش میگی خوشم نمیاد

آره  عشق سابقم خیلی خوب بود ولی یه کوچولو خسیس بود  می‌تونستم درستش کنم چون عاشقش بودم و ...

چه دردناک

2731
قرار اول رو کافه میرن ..نه رستوران

بحث تفاوتش تو محیط نیست

ولی درمورد حرفت، چون صورت حساب کافه معمولا تو تهران از صورت حساب رستوران ممکنه گرونتر هم حتی دربیاد و اینکه خیلی از رستورانا قسمت بار گرم و سرد هم دارن و دیگه این حرفا که قرار اول باید کجا رفت مطرح نیست، درهرصورت طرف انقدر گشنه هست که حتی اگه قرار اول تو پارک هم باشه بگه پول اب معدنی ای که خریدم برات رو بده

و اینکه وقتی شمای نوعی با یه دختری قرار میذاری که خرج کوچیکش یه تومن دو تومنه و هرشب کافه رستورانه و کافی صبحشو اندازه یه وعده غذا پول میده میخره میره سرکار، یه طوری نباید بهش بگی دونگ غذاتو پس بده انگار میخوای درحد یه دختر که خواسته یه شام ازت کنده باشه باهاش رفتار کنی. یا از حرصته و میخوای تحقیرش کنی، یا خودت اونقدری جیب و مغز محدودی داری که فکر میکنی دویست تومن برای یه دختری پوله و خواسته ازت با یه شام سواستفاده کنه! چقدر اخه باید حقیر باشیو دنیات کوچیک باشه 😆✨

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
در ضمن اگر خوشت نمیاد قبل شام بگو نه اینکه شام رو خوردی و کار تموم شده بعدش میگی خوشم نمیاد

عزیزدل با طرف قرار میذاری میرید رستوران، نمیشه که رفت پایین خونه سوار ماشینش شد سک سک کرد بعد گفت اع نه خوشم نیومد من برمیگردم خونه. 

این حرف شما زمانی منطقیه یه تایم معاشرت جایی خارج از محیط رستوران بوده، حرفاتونو زدین و اشنا شدین بعد میگین خب گشنمونه بریم شام. اونوقت اگه ادم بدونه از طرف خوشش نمیاد اصلا ادم حسابش نمیکنه باهاش هم سفره بشه میگه نه دیگه منم برسون خونه ✨

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
بحث تفاوتش تو محیط نیست ولی درمورد حرفت، چون صورت حساب کافه معمولا تو تهران از صورت حساب رستوران مم ...

حرفت تا حدودی منطقی هستش

قبول کن ..دختر بکن هم وجود داره

عزیزدل با طرف قرار میذاری میرید رستوران، نمیشه که رفت پایین خونه سوار ماشینش شد سک سک کرد بعد گفت اع ...

حس میکنم دختر خوبی هستی

حرفت درسته

ولی دختر بکن هم زیاد شده

در ضمن اگر خوشت نمیاد قبل شام بگو نه اینکه شام رو خوردی و کار تموم شده بعدش میگی خوشم نمیاد

و اینکه من درحال حاضر پارتنر دارم ولی زمانی که توی دوره اشنایی بودم، به همین دلایل که عرض کردم وقتی با پسری میرفتیم بیرون و پیشنهاد میداد بریم فلانجا، بهش میگفتم ببین فلانی ممکنه از همدیگه خوشمون نیاد، اگه الان میخوای دست کنی تو جیبت یه تیکه نون بخری بعدش که کات شد صورت حسابشو بفرستی برام از الان بگو که بنده دونگمو خودم بدم که نخوای خودتو انقدر کوچیک کنیو بیوفتی دنبال یه قرون دوزار که وای پول دادم. یا مثلا پول یه چیزی بدی بعد شب برگشتنی بگی بریم خونه! که مثلا چون پول یه تیکه نون دادی توقع داری طرف بیاد با بدنش واست جبرانش کنه.

این مدل پسرا زیادن، خداروشکر من سریع میفهمیدمو به قرار نمیرسید چون ادم زندگی مشترک هم نیستن و نسبت به زنها عقده دارن‌ ولی یکی دوبار طرف زیادی ادا متشخص و جنتلمن هارو دراورد و تهش مشخص شد این مدلیه و من متاسفانه دیر فهمیدمو صد البته که تجربه ی بیشتری بهم داد

و اینکه من درحال حاضر پارتنر دارم ولی زمانی که توی دوره اشنایی بودم، به همین دلایل که عرض کردم وقتی ...

چقدر بالا و پایین داشتی

خداشکر یکی باب میل تو پیدا کردی

حرفت تا حدودی منطقی هستش قبول کن ..دختر بکن هم وجود داره

دختر بکن وجود داره، ولی من میدونی به چی میگم کندن؟ مثلا پسره رو مجبور کنی واست ایفون و لباس و طلا و غیره بخره و همزمان بهش خیانت هم بکنی یا وقتی این خرجارو کرد بذاریش بری.

نه اینکه یه شب بری باهاش یه شام درحد پول یه ساندویچ بخوری برگردی توهم برداره ازش کندی 😆

برای همین خیلی خندم میگیره وقتی مواردی میشنوم یا میبینم که سر رقم های پایین زیر پونصد تومن حس میکنن دختره ازشون کنده! یعنی انقدر براشون مطرحه همچین پولایی؟ نمیگم کمه، پول تو ایران کلا کمشم حیاتیه و نباشه ادم لنگه، ولی این رقما درحد این نیستن که ادم حس کنه وای ازم یه چیزی کنده شد

دختر بکن وجود داره، ولی من میدونی به چی میگم کندن؟ مثلا پسره رو مجبور کنی واست ایفون و لباس و طلا و ...

من با یکی قرار اول رفتم

کلی هم هزینه کردم ..همه چی سفارش دادم

ولی به تفاهم نرسیدیم و با احترام خداحافظی کردیم

مشخص بود دختر خوبی هستش

دختر بکن وجود داره، ولی من میدونی به چی میگم کندن؟ مثلا پسره رو مجبور کنی واست ایفون و لباس و طلا و ...

دختر خوب باشه

ادم جونشو میده

من تاحالا مرد خسیس ندیدم  بنظرم کسی که انرژی مردونه داره و میخواد محبت کنه خرج میکنه

این خسیسا چین؟ 😆 نامرد

2706