2733
2739
عنوان

دختراولم مدام ازدومی کتک میخوره

331 بازدید | 35 پست

مخصوصاوقتی خواب مثلامیرم دستشویی برمیگردم میبینم بالاسرش یاموهاشومیکشه یامحکم میزنتش اولی هم مظلوم نیس ولی من التماسش میکنم نزنه اخه بچم کوچیکه 16ماهشه اینقدمیگم ابجی گناه داره نازکن نازش میکنه یهودوباره تق محکم میزنتش فقط خواهرشو میزنه به بچه های دیگه کارنداره اولی هم مدام جیغ میزنه 🥴یاتوماشین پیشش بشینه اینقدلگدش میزنه که پیشش نباشه یاهرچی دست خواهرش ببینه جیغ میزنه که بگیره اگه ببینه پشت درجیغ میزنه که درو ببنده راهش نمیده بیادداخل بدیش اینه هیچی نمیفهمه😐😐😩😩البته بوسشم زیادمیکنه ولی کتک هم زیادمیزنتش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا ب یکی توجه ویژه دارید اون یکی حسادت و لجبازی میکنه

یا مدام گفتید نزنش گناه داره و اینا لج کرده عزیزم

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2728
دختراولم بزرگ میگم اگه کوچیک بوداوضاع چقدبدتربود😩بدبخت ببینه غذامیخوره یااب فوری ازش میگیره میره تو ...

سعی کنید ب دوتاشون ب ی اندازه اهمیت بدین عزیزم

بعدم ب خواهر بزرگتر بگین زهر چشم بره 

2740
احتمالا ب یکی توجه ویژه دارید اون یکی حسادت و لجبازی میکنه یا مدام گفتید نزنش گناه داره و اینا لج ک ...

نه دومی کوچیک 16ماهشه میزنه اولیوجرات نداره وقتی بیداره بیادسمتم والااینقدمیزنتش 

نه دومی کوچیک 16ماهشه میزنه اولیوجرات نداره وقتی بیداره بیادسمتم والااینقدمیزنتش 

پس لااقل عزیزم ب اولی یاد بدید از خودش دفاع کنه و زیر بار زور نره

الان از خواهرش کتک میخوره قراره از سال تحصیلی بعد بره مدرسه و تو‌ اجتماع باشه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
پسر من ۵ سالشه خواهر ۹ سالشو میزنه موهاشو میکشه نمیدونم چکار کنم به منم گاهی حمله میکنه

دومی هازورگوان حالاتوبابتای دیگه اروم ولی ازین بابت مدام بایدالتماس کنم اولیوکه نزنی گناه داره اونم مدام تهدیدمیکنه ایندفعه میزنمش😐😐

دومی هازورگوان حالاتوبابتای دیگه اروم ولی ازین بابت مدام بایدالتماس کنم اولیوکه نزنی گناه داره اونم ...

خب عزیزم ی بار دعواش کن بخاطر این کارش ببین بازم تکرار میکنه با نه ، وقتی این حرفو میزنه پس متوجه کارش شده 

2706