2733
2734
عنوان

کودکی خیلی تلخی داشتم

113 بازدید | 10 پست

بخاطرضعیف بودن نابلدبودن بی فکربودن وبی احساس بودن مادرم.ازطرف بعضی هاتحقیرمیشدم مادرم عین خیالش نبود.خودش توی جمع شخصیت منوخوردمیکرد.من بادردبزرگ شدم وقتی که به استقلال رسیدم سعی کردم خودموترمیم کنم اعتمادبنفس گرفتم تونستم ازخودم دفاع کنم وباخودم عهدبستم که پناه بچه هام باشم.من بزرگ شدم تبدیل به یه مادرحامی وداناشدم ولی دخترم مریضه سی پیه وبایددرمان بشه ورزش های سخت انجام بده.سی پی حرکتیش درحدیه که حتمابایدکاردرمانی بشه.ازقضای روزگارمن توی شهری هستم که فقط دوتامرکزکاردرمانی داره ومرکزی که من دارم میبینم کاردرمان های آقایی داره که ظالم وبی درک هستن بچم روتحقیرمیکنن.ومن مجبورم بچموببرم اگرنبرم بیماریش عودمیکنه...دلم پرازدرده ازناتوانیم ازبی پناهی من وبچه م ازنامردمی بعضی آدما ازدنیای نامردخیلی رنجیده م

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

بچه من کم شنواستو از سمعک استفاده میکنه

یه بار بردمش گفتار درمان 

اون دکتر احمق به من گفت دخترت هر چقد هم تمرین کنه بازم معلومه که سمعک داره وگفتارش کامل نیست

تو شهر من همون یه گفتار درمان بود (اون‌موقعه یه شهر کوچیک بودیم)

همون روز چنان دعوای با اون کثافت کردم که به گوه خوردن افتاد

و خودم با تماااااااااااااااااام وجودم باهاش کار کردم

دختر من الان کلاس هفتمه و شاکرد اول منطقه یک تهرانه 

مادرش رو به عزاش میشونم کسی نگاه بد به بچه ام بندازه

کوچکترین حرکتی از کسی ببینم با خاک یکسانش میکنم

همین الان لباس پوشید رفت کلاس زبانش و من تو دلم هزار بار خدا رو بابت وجود دخترم شکر کردم

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔