2733
2734

عزيزدلم مگه٣٤ سن زياده كه دوراز جونت بخواي خودتو بدبخت كني نكن بخدا من ديدم تو اطرافيانم ٣٥سالش بود دختر با ي همسن خودش ازدواج كرده انشالله كه ي بخت خوب نصيبت ميشه ولي بااون آقا نه گلم ولش كن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت میگی اخلاقش بده. اخه معمولا تو دوستی همه اخلاقشون خوبه بعدا اون روی خودشونو نشون میدن. این الان اینه مطمینن بعدا بدتر میکنه هیچوقت بعدا بهتر نمیشه. و اینکه با یکی که حداقل ۱۰سال ازت بزرگتر باشه ازدواج کن نه ۲۰سال بزرگتر. بچه داشتن مهم نیس خودت باید کنار بیای حالا شاید یه مطلقه که بچه داشته باشه ولی حداقل ازت ۲۰سال بزرگتر نباشه. زنشم بنظرم راست گفته

زندگی کوتاهتر از آن است که با احمق ها سروکله بزنید🤫🤫

هاز خودت بپرس که این ازواج درسته یا نه هیچ عقل سالمی نمیگه این ازدواج درست هست،،،شما ۵۰ سالتون نیست ۳۴ سالتون هست اصلا سن زیادی نیست که بخواین با این ادم ازدواج کنید،حتی اگر ۵۰ ساله هم بودین این ازدواج درست نبود چه چیز مثبتی دیدی اخه حتی پولدار هم نیست

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
2728

وای عزیزمن اصلا همچین اشتباهی نکنید این چکاریه واقعا قراره ذره ذره خودتون بکشین یکی از دوستهای من تو سن ۳۴ سالگی با ی آقای که چهار سال از خودشون کوچکتر بودن ازدواج کردن الان بعد از ده سال وقتی میبینمش انگار تازه عروسه کی گفته باید خودتون بندازید تو چاه چون ۳۴ سالتونه

🌟من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد🌟

یه شب تنهایی بهتر یه صبح مسخرس‌ دوست عزیز 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
2740
چه ربطی به حرف این خانم داشت حالا مطمئنی از نظر شما چوسی نبود؟

اخه استارتر میگه ۳۴سالمه و وقت ازدواجم رد شده

اره کسی که پول طلاش بشه ۲۵۰ میلیون در وقتی که تو روستا تو یه خونه ۵۰ متری زندگی کرده 

اگه چوسی نیست چیه؟

کسی که یه قلم جهاز نخره و همونی که داداشم خریده رو بگه من خریدم چیه؟

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔

یکساله با چنین مردی هستی 

میگماااا چیشدع و چرااا این همه فکر کردی بی ارزشی که یک ساااله با این آدمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

با این اختلاف سنی 

واااااااااااای 

چه بلایی سرت اومده 

خاک عالم 

خاک عالم 

حقته ها بگم خاک عالم 

چه بلایی سرت اومده 

2706