2733
2739

اولا فاصله سنی تون خیلی زیاده که این به تنهایی عیب بزرگیه هزاران مشکل به خاطر اختلاف سنی پیش یکی هر کس که بهت میرسه فکر می کنه این باباته نه همسرت یکی دیگه چون خیلی از تو بزرگتره پس خیلی امر و نهی می کنه و یکی دیگه اینکه شور و شوق جوونی رو نداره میگه پاهام درد می‌کنه باهات نمیاد بازار میگه چشام نمیبینه باهات نمیاد سینما....

خودت داری میگی اخلاقش خوب نیست و اون خانوم هم که گفته اگه میخوای صدامو ضبط کن به نظر من صد در صد حرفاش درستن

بچه های به این سن هم که داری فکر نمی کنم با شما کنار بیان

شما سنی نداری عجله نکن

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
میگم به نظر شما هم زن سابقش اون حرفها رو راست گفته؟؟خودم حس میکنم دروغ نمیگه ولی چند درصدی احتمال در ...

عزیزم کسی که بعد ۱۴سال با دوتا بچه زندگیش رو رها کرده و طلاق گرفته مطمئن باش کارد به استخونش رسیده

اصلا به نظرم حتی جای فکر کردنم نداره 

🌱🕊🖤
2740
عزیزم آخه سرکاریه چی کجاش عجیب بود والا من خسته تر از اونی ام که فکرش و کنی  میگم ازدواج کنم طل ...

وااای توروخدا اینکارو نکن میدونم سنت یکم برای ازدواج بالا رفته ولی هنوزم امید هست .چله سوره طاها و احزاب بگیر 

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 

سلام عزیزم.خواهرمن  خودت میگی قول داده بعدا درست بشه یعنی الان درست نیست.مجردی شما.پس خودتو بدبخت نکن.اضلا نکته مثبتی ندارد.هم‌طلاق گرفته است هم سنش بالاست همه دوتا بچه بزرگ داره.مطمین باش شبیه این دوباره پیدا میشه.برودانشگاه.اگه لیسانسیه برو ارشد لگیر برو سرکار موقعیت پیدا میشه برات.موفق باشی عزیزم

2706