2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اینقدر سطح خودتو میاری پایین ! 

صدتا ایراد داره طبق نوشته هات

ادم بمونه خونه باباش پیر بشه بهتره تا اینجوری شوهر کنه و هزار و یک غصه روی قلب خودش بندازه 

فکر کردی با ازدواجت همه چی گلستون میشه برات ؟ 

من همشو نخوندم ولی ما تو فامیل و اشنا داشتیم دوتا خانم مجرد که نزدیک پنجاه سال سن داشتن ولی بازم حاضر نشدن با مردی که بچه داره ازدواج کنن یکیشون که با یه مجرد خوشتیپ همسن خودش ازدواج کرد اونیکی هم با یکی دوسال کوچکتر که طلاق گرفته بود و بچه نداشت هردو هم بیسواد بودن نمیدونم چرا خودتونو دیت کم میگیرید مرد ۵۰ ساله با دوتا بچه باید بره زن ۴۵ ساله که خودش بچع داره بگیره نه دختر مجرد 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731

بنظرت توی ۵۰سالگی میتونه خودشو تغییر بده؟!!!!!!!یکم فکر کن عزیزم خودت رو از چاله میندازی توی چاه فاصله سنی تو هم که نگم......آیا میتونی با بچه هاش کنار بیای؟!وکلی مشکل دیگه

عزیزم اشتباه ازدواجت به چند دلیل 

اول اختلاف سنی و داشتن بچه اون آقا 

دوم هیچ کس اخلاقش عوض نمیشه این آقا نصف بیشتر عمرش رو با همون اخلاق بوده پس تغییر نمیکنه شک نکن 

به خاطر حرف مردم خودتو بدبخت نکن همون مردم باز هم حرف دارن که فلانی با  ی پیرمرد با دوتا بچه ازدواج کرد از بی شوهری 

پس خودتو ببین نه حرف مردم 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

اصصصصلا قول نکن

ینی اصلا تعجب می‌کنم همچین چیز واضحی رو نمیدونی چیکار کنی...یخداتنها بمونه و آدم بمیره بهتره تا با شریک بد همخونه بشه....

جان هر کی دوس داری ردش کن

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به حرف مردم اهمیت نده و همین امروز با این آقا کات کن.اگه میخوای ی عمر به اطرافیانت نگاه کنی به زندگیاشون حسرت بخوری خودتو نفرین کنی و ی مهر طلاق بیفته تو شناسنامت قبول کن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2740

اول که ۳۴,سن زیادی نیست

۴۳سالت که نیست!

بعدم جدا از حرفای زنش؛ این آقا سن باباته و فردا از لحاظ جنسی و عاطفی داغون میشی

مورد لعدی دوتا بچه‌ی بزرگه!!!!! تاپیک خانومایی که با مرد بچه دار ازدواج کردن رو بخون لطفا.در آخر هم بدون ازدواج نکردن هزار برابر بهتر از یه ازدواج اشتباهه.

اینقدر چهل ساله دیدم که عاقبت بخیر شده و اینقدر بیست ساله دیدم که بدبخت شده‌... پس بخاطر رقم سنت خودتو بدبخت نکن.

هیچ انسانی هم بعد ازدواج تغیر نمیکنه....بدتر میشه اما بهتر نمیشه‌.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼

اختلاف سنیتون زیاد هست....پولشم فکر نکن مال تو هست....بهش بگو مهریمو پیشاپیش خونتو بنامم بزن در جا برمیگرده....واینکه همسرش گفته مشکل اخلاقی داره خیلی خطرناکه فردا مریضی نگیری....وکسی که دوتا بچه داره مطمئن باش اگه این آقا مشکلی نداشت با این  آپشن پولداری مطمئن باش خانمش زندگیو ول نمی‌کرد سفت میچسبید بهش.....خود آقایه درمورد علت جداییشون چی میگه؟ 

اگه یه درصد واقعیه و سرکاری نیست اینکااارو نکنییییی سریع کااااات کن

عزیزم آخه سرکاریه چی کجاش عجیب بود والا من خسته تر از اونی ام که فکرش و کنی  میگم ازدواج کنم طلاق بگیرم تا زر مفت مردم تموم بشه یا میگم بیشتر تو چاه افتادم چی حس میکنم تو ایران مطلقه باشی بهتره تا کلا ازدواج نکرده باشی ای نمیگن تو رو کسی نگرفت هیچوقت 😔