2733
2739

من دختردومیم اصلاشبیه هیچکی نیس هرجامیرم باتعجب نگاه میکنن انگارمن خیلی زشتم😩😐نه سمت خانواده خودم نه شوهرم ازروزاول تاالان اصلابه کسی شباهت نداره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا حدخیلی زیادی به خاطره تغیر تغذیست مخصوصا میوه ها الان واقعا هرجا میری مادر پدر زشت ومعمولین بچه ...

اینقدحالم بودانگشت شمارمیوه خوردم طفلی هیچی هم نخوردم جزغذااونم همش برنج بوداکثرا

حالا من سفیدم، مامانم سبزه، من موهام خرماییه، مامانم سیاه، من کم موام، مامانم پشمالو، هیچیمون بهم نرفته.

ولی خداروشکر صورتم بهش رفته، واقعا شبیهیم، بااین تفاوت که اون خوشگلتره و فک و استخونای گونه و ایناش جا افتاده من صورتم تپلیه و هنوز حالت گردی داره و داره کم کم به سمت زاویه های صورت مامانم میکشه

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2740
حالا من سفیدم، مامانم سبزه، من موهام خرماییه، مامانم سیاه، من کم موام، مامانم پشمالو، هیچیمون بهم نر ...

ولی بچه بودم همه یه طوری به مامانم میگفتن کیمیا شبیهت نیست انگار یکی دیگه منو زاییده 😂

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
اینقدحالم بودانگشت شمارمیوه خوردم طفلی هیچی هم نخوردم جزغذااونم همش برنج بوداکثرا

تغذیه دوران بارداری مهمه ولی بخش کوچیکیشه

تا ۴۰روز قبل شما هرچی خوردی رو رحمت تاثیر داشته و مهم لحظه ی انعقاد نطفه بوده

هرچقدر رحم پاک باشه بچه زیبا تر میشه

«اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»