2733
2739

میخوام یه چیزی باشه که به درد بخور باشه 

قیمتش هم مناسب باشه 

خودم بیشتر محصولات پوستی مد نظرم هس ولی نمیدونم چی؟ 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...

پوووول 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لوازم ارایشی

خب مثلا چه مارکی؟! خیلی اهل آرایش نیست بیشتر مراقبت پوستی میخره؟! 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...

اکسسوری بخر چیزایی که مصرف میشه مث محصولات پوستی اولا ممکنه به پوستش نسازه دوما هدیه چیزی بگیر که بمونه 

حس ششمم بسیار قویه ولی تاپیک درموردش نمیزنم، حسی که خیلی بهش اعتماد دارم و اکثرا نجاتم داده و باعث تعجب خودمم شده در خصوص ارتباط با آدما🫶🏻حس ششم پیشگویی یا فالگیری نیست فقط حسیه که یاد گرفتم بهش اعتماد کنم. درخواست دوستی ندین. 
2738

به نظر منم کارت هدیه خیلی بیشتر می تونه خوشحالش کنه. حتی اگه بهش بگید که می خواستید ‘محصول پوستی’ بخرید براش ولی ترجیح دادید خودش انتخاب کنه. 

همه ی ما ته ذهنمون ی چیزی داریم که دوست داریم داشته باشم یا امتحانش کنیم. 

شابد ضد آفتاب یا مرطوب کننده ی خاصی مد نظرش باشه. این طوری خوشحال تر میشه به نظرم.