2733
2739
عنوان

چرا نمیمیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 46 پست
انگاراشتباهی اومدم این دنیااصلازندگی بامن یارنیست بدبختی پشت بدبختی فقط زنده ام دیگه هیییییچ

شنیدی میگن یارو مرده متحرکه 

من از اونم رد کردم مرده بی تحرکم فقط قلبم نمی ایسته

وزن اولیه ۶۱وزن فعلی ۵۷/۵وزن هدف ۵۵
قرص چی خوردی  تو دیگه خیلی سگ جونی که نمیمیری حیفی نکن

اسمشو نمی‌گم میترسم کم سنا برن بگیرن بخورم کار دست خودشون بدن .من که هیچیم نشد ولی شاید یه کس دیگه طوریش بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب اینکارها رو انجام دادم نمردم .الان تا حدودی منصرف شدم اومدم تاپیک زدم قبلش کلا از نی نی سایت خار ...

منظورم اینه ادمی که واقعا بخواد خودشو بکشه با قرصو اینا نمیکشه خودشو پرت میکنه از یجا پایین یا رگشو میزنه یا .. خودکشی با قرص احتمالش خیلی کمه من خودم یادمه بچه بودم خودکشی کردم با قرص بردنم بیمارستان یه لوله کردن تو دماغم تا معدم شستشو معدم دادن و برم گردوندن خونه

در کل اینکارو نکن اینجا اگه عذابه اونجا خوشی نیست به خانوادت فکر کن..همه چیزو عوض کن از نو بساز..خودتو دوست داشته باش

2731
زیاد غصه نخور اگه مشکل نداری واسه خودت مشکل نتراش

همه برا خودشون مشکل ریز و درشت دارن 

چشم غصه نمیخورم شما هم سعی کن غصه نخوری و به چیزای خوب فکر کن تا انرژیت به همه برسه 

مشکل هم حل میشه فقط صبر میخواد ...

منظورم اینه ادمی که واقعا بخواد خودشو بکشه با قرصو اینا نمیکشه خودشو پرت میکنه از یجا پایین یا رگشو ...

من میخواستم با گاز خودمو بکشم

فقط قرص خوردم که به خواب عمیق فرو برم که وسط کار پشیمون نشم پاشم در ها رو باز کنم .خانواده یا هرکس کجای زندگیم هستن .بی خیال بابا فعلا که نشد 

2740
گفتم ینی معجزه بشه و مشکلی ک داری حل شه و قصدت برا مردن منتفی بشه

فعلا منتفی شد این چندمین بار بود .ولی نمیشه بهتره راهم رو پر قدرت تر ادامه بدم

اسمشو نمی‌گم میترسم کم سنا برن بگیرن بخورم کار دست خودشون بدن .من که هیچیم نشد ولی شاید یه کس دیگه ط ...

خوب من درخواست بدم قبول میکنی فقد به من بگی 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم.         دوست دارم خدای کوچک من
خوب من درخواست بدم قبول میکنی فقد به من بگی 

بیو تو خواندم شغل خوبی داری و رضایی که خیلی دوسش داری پس چرا ،؟؟؟؟؟نه جانم من مسیولیت مرگ کسی رو گردن نمی‌گیرم .به اندازه کافی بدبختی دارم که نمی‌دونم دارم تاوان چیو پس میدم.همینم مونده مرگ یه جوونا ۲۳ساله به گردنم بیوفته.زندگی کن از زندگیت لذت ببر.من ته خطم و البته فعلا دست نگه داشتم .تا روزهای آتی ببینم چی میشه