2737
2739
عنوان

واقعا زشت نبود من میرفتم اونجا؟؟

118 بازدید | 14 پست

بچه ها مادر شوهرم اینا خونه نیستن اما برادرشوهرم و زن و بچش تو خونه ی اونان.  یعنی خونه یکی هستن . مادر شوهرم باغچه رو سپرد به شوهرم که بهش برسه تا بیان. 

آلام داشتم میرفتم بیرون شوهرم گفت کلیدو بردار برو باغچه رو آب بده!

گفتم من نمیرم خودت برو. گفت چرا مگه چیه، گفتم اونا نشستن اونجا اونوقت من برم باغچه خونه شون آب بدم بیام؟!!!! 

حالا شب میخوام بش بگم یه کم فکر کن بعد حرف بزن درسته من همه چی رو راحت میگیرم خاکی هستم ولی دلیل نمیشه منو دست کم بگیری اینقد. اه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دقیقا حق با شماست 

سرایدار یا باغبون جاریت که نیستی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

شاید قهر هستند یا مشکل دارند 

یک باغچه آب دادن که سر دنیا به هم نمیاره که فکر می‌کنی 

ازت به عنوان حمال یاد کردند 

دلتون بزرگ بگیرید 

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣
2740
حرفی که میخوای بزنی به شوهرت مناسبه

پس میگم . آخه واقعا بدم اومد. جاری میشینه اونجا میگه وای اینجا همش خونه ی منه ولی هر روز قهره و حتی جلو راه خودشونم یه جارو نمیزنه. مادرشوهرم شده کلفت حیاط خونه. حالا من پاشم برم آخه؟؟! 😑

شاید قهر هستند یا مشکل دارند  یک باغچه آب دادن که سر دنیا به هم نمیاره که فکر می‌کنی  از ...

نه میدونم قهرن.  میگم چرا من باید برم. فکر کن اون خانوم نشسته اونجا منم برم باغچه خونشو آب بدم. زشته. قهر یا هرچی که باشن . خونشه هرچقدرم مادرشوهرم بهش نگه خودش باید بفهمه کار خونش رو انجام بده.

بحث دل کوچیکی و بزرگی نیست

2706