2737
2734
عنوان

من از زندگی متاهلیم بدم امده

1320 بازدید | 59 پست

شوهرم ۵۲ سالشه من ۴۳ بخاطر هم کلی تلاش کردیم بهاطر من از مشهد امد تهران.یکساله بیکارم همش درگیر مسایل ازدواج پیدا کردن خونه مراسم عقد و بعدش بیماری همسرم سدم .دوتاذعمل کرده پاش عفونت شدید کرد با زخم دیابتی کلی عذاب کشیدم یک ماه و نیم توی بیمارستان بودم همراهش .حالا که حالش بهتر شده گیر داده موعد خونه تموم شد بریم مشهد

یکسالههمش یا توی اشپزخونه بودم یا توی مسیر بیام ببینمش .قبل عقد .یا توی بیمارستان.من خیلی فعال بودم کار داشتم توی اجتماع تدریس دانشگاهمم بخاطرش ول کردم چون پول نداره .نمیخواستم وقتم ررو صرف کار بدون پول کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

وای ده ساله زندگی مشترک دارم و همش دارم تلاش میکنم و می‌سازم و درست میکنم ، زندگی همینه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
الان دوست دارم بچسبم به کارم و کلا اصلا تمایلی ندارم برم مشهد .دلم میخواد پول جمع کنم از تهران مهاجر ...

خوب چرا با همچین فردی ازدواج کردین 

یادمه یه تاپیک دیگه گفتی دوست بودین 

اینهمه رفتار عجیب مگه تو دوستی مشخص نبود؟ 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
مشهد نرو ول کن بچسب ب کارت

به نظرم زیادی دیونه بازی داره .امدی تهران با این نداری و بدبختی باز میخوای بار کنی بری مشهد .حقوق بازنشستگی میگیره جای اینکه از موقعیتش توی تهران استفاده کنه پول دربیاره هی میخواد بره جاهای ارزونتر بشینه

یه چی بگم‌توروخدا ناراحت نشو.بنظرم شما که تا این سن مجرد بودی نباید تن به ازدواج میدادی.

چندین سال کار و تلاش کردی‌ بخاطر ازدواج همش دود شد.

با این شرایط همسرتم فکرنکنم بتونید بچه ای بیارید اگه ام بیاریم با بیماری همسرت همیشه درگیر هستید.بنظرم شما دیگه باید بفکر آینده ی خودت باشی

2706