2733
2734

خیلی ساکتم مثلا کارام آروم انجام میدم ببین اون موقع تازه شوهر کرده بودم اومدم خونشون خب نمیدونستم جای وسایلشون کجا میپرسیدم ازشون یا حموم رفتنی میگفتم من میرم حموم یا روم نمیشد برم پیش مردا میرفتم پیش خانما تو آشپزخونه بعد بهم میگن گیج بعد من خجالتی و کم حرفم مهارت های اجتماعی بلد نیستم بهم میگن سر و ساکت 

همه بهم میگن حرف بزن ولی نمیدونم چجوری 

تو میتونی ❣️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما گیج نیستی،  تیپ شخصیتیت اینجوره که اروم باشی و اروم کار کنی.  

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2728

ولشون کن خودت باش

منم تاحدی اینطورم 

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2738

چطوری میشه که تو جمع مردا نمیرید ولی خونه خانواده شوهر حموم میرید؟ 

با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی میکنید؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

مثل زن داداش منی اونم همه بهش میگن گیج مثلا سه تا بشقاب و دو تا لیوان بخواد بشوره یه ساعت زمان میبره خیلی خیلی خیلی آروم  ساکت حالا ساکتیش ایچی این شل و ول بودن تو کاراش باعث شده بهش بگن گیج پذیزایی کردن بلد نیست

2706