2737
2739

گفت ۹۰درصد احتمال داره،مگه آنومالی دقیق نیست؟

اگه خوب پیدا نبود چرا نگفت برم چیزی بخورم دوباره بیام؟

البته هفته۱۷رفتم،۱۸هفته نشده بود،میگم شاید زود رفتم این طور شد؟

بلد نبوده دکترش ۱۰۰درصد انومالی

توی‌ان‌تی میگن‌چه برسه به انومالی

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اوووه اگه انومالی هم قراره احتمال بده و دقیق نگه پس کی سیسمونی بخریم من الان۱۴هفته ام همه هی میپرسن چیه چیه کلافه شدم اخه میگن ان تی زیاد دقیق نیس هراحتمالی دادن نگید به کسی تا انومالی

این۵امین کاربریمه 😉
بلد نبوده دکترش ۱۰۰درصد انومالی توی‌ان‌تی میگن‌چه برسه به انومالی

یعنی یه جای دیگه برم سونو؟اتفاقا تاره مطب زده دکتری که رفتم ولی کیفیت عکس هاش خیلی خوب بود آخه

برا منو همون تو ان تی گف با اطمینان

کوچکِ رویاییِ من ، تک پسرم، آرالِ قشنگم منو بابایی لحظه شماری میکنیم برا دیدن روی ماهت برا گرفتن دستای کوچولوت...😍 خدایااا شکرت ک ثمره عشق قشنگمونو گذاشتی تو دلمو و مارو به آرزوی پنج سالمون رسوندی😍 خودت محافظش باش و سالمو سلامت بزارش تو بغلم🙏❤️
2740
یعنی یه جای دیگه برم سونو؟اتفاقا تاره مطب زده دکتری که رفتم ولی کیفیت عکس هاش خیلی خوب بود آخه

خب داری میگی تازه مطب زده پس هیج‌تجربه ای نداره من ان تی بهم گفت انومالیم‌همونوگفت‌صددرصد 

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
همون ۹۰ درصد رو اوکی بدون. حالا دختر گفت یا پسر؟

دختر

من فکر میکردم ۹۰درصد کامل درست هست،تازگی تو سایت ها دیدم میگن اگه میگه فلان درصد یعنی مطمئن نیست دکتر،دوباره برین سونو

دختر من فکر میکردم ۹۰درصد کامل درست هست،تازگی تو سایت ها دیدم میگن اگه میگه فلان درصد یعنی مطمئن نی ...

عزیزم قدمش پرررر از نور برکت یادتونه توی تایپیکم زدید خدا بهم یه بچه بده من نذر نون پنیر داشتم تایپیک زدم

2706