2737
2739
عنوان

اگه یک نفر بهتون بگه...

280 بازدید | 21 پست

ما چند سال پیش دورهم رفته بودیم تفریح

بعد عکس انداختیم اومدیم خونه داشتیم عکس ها می دیدیم

یک نفر بهم گفت وای چقد زشتی تو

حالا من زشت هم نیستما یعنی شاید خوشگل نباشم ولی دیگه زشت هم نیستم

دلم شیکست 😪😪😪امیدوارم چرخ  دنیا بچرخه یک نفر هم یک روز به دخترهای خودش بگه

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمئنننننن باش اگ زشت بودی هیچوقت بروت نمیاورد 

فقط زیباییت بوده ک حسادت اونو فعال کرده و اینو گفته تا حس کمبود خودش کم شه😊😊😊

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2742

واقعا رک گفت زشتی!!! نهایت بیشعوری واقعا و باید مث خودش جوابشو داد ک دیگ اظهار نظر مفت نکنه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2740

والا اینو به منم یکی از دوستام گفت یبار. حالا خودم نمیدونم اطرافیانم میگن زیبایی، چند بارم عکس مو گذاشتم اینجا گفتن خوشگلی.

در واقع مهم این آدم خودشو دوست داشته باش وگرنه از نظر بقیه زشت یا زیبا بودن مهم نیست.

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

منم از بچگی نسبت به بقیه همسن و سالهام خیلی ریزه میزه بودم و الانم لاغرم کلا ژنتیکم اینجوریه چاق نمیشم خیلیییی حرفا بهم زدن که کوچیکتر بودم همیشه غصه میخوردم ازینکه لاغرم ولی الان دیگه برام مهم نیست الان خیلیا میگن کاش ما هم مثل تو لاغر بودیم ! مردم همیشه حرف زیاد میزنن

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

هستن از ادمها که نمیدونن چی میگن. ولی برات مهم نباشه اصلا . من تمام اطرافیان و دوستام از زیباییم میگن بعد یه نفر میگه بنظرم باید صورتتو عمل کنی تا خوب بشی. البته هر دو طرف برام مهم نیس. من همینم با همین قیافه خودم راضیم از خودم . من خودم به شخصه دوست ندارم در مورد قیافه کسی نظر بدم اونم با این پررویی حتی اگه ازم نظرم بخوان چیزی میگم که دوست داره بشنوه

واقعا رک گفت زشتی!!! نهایت بیشعوری واقعا و باید مث خودش جوابشو داد ک دیگ اظهار نظر مفت نکنه

آره دقیقن همین لحن وای چقد زشتی عق

مال ۸یا ۹ سال پیش ولی هیچ وقت یادم نمیره

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن....
منم از بچگی نسبت به بقیه همسن و سالهام خیلی ریزه میزه بودم و الانم لاغرم کلا ژنتیکم اینجوریه چاق نمی ...

امضاتون.🥲

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2706