2737
2734
عنوان

موی کوتاه یا بلند

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم کوتاهش نکن اگه موهات سالمه و خیلیم دلت نمیخواد کوتاهش کنی ولی فقط چند سانت کوتاه کن که موخوره ...

کوتاه کوتاه بدم میاد خودم میگم مثلا تا پایین شونم باشه موهامم سالمه رنگ و اینا اصلاا نکردم ولی موخوره زیاد داره عصبی میشم

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)

موی کوتاه تازه مد شده 

ولی موی بلند هیچوقت نذیدم از مد بیوفتهه 

بلندد دوست دارمممم

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2742
کوتاه کوتاه بدم میاد خودم میگم مثلا تا پایین شونم باشه موهامم سالمه رنگ و اینا اصلاا نکردم ولی موخور ...

من اگه به جای تو باشم موهایی که تا کمره رو یهو تا شونم کوتاه نمیکنم. ادم بعدش پشیمون میشه

ولی اگه خیلی دلت میخواد انجامش بده که بعدا نگی کاش انجامش میدادم. مو بالاخره بلند میشه

ولی بازم میگم اگه زیاد دوست نداری کوتاه نکن😂🤦🏻‍♀️

من اگه به جای تو باشم موهایی که تا کمره رو یهو تا شونم کوتاه نمیکنم. ادم بعدش پشیمون میشه ولی اگه خ ...

مرسییی

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)
2740

فقط خوره هاشو بگیر

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

من بلند بهم میاد 

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

از من بشنو هم مو بلند داشتم هم کوتاه قطعا بلنددددد بعد کوتاه کردن پشیمون میشی واقعا من الان دارم تودم میکشم باز بلند بشه دوساله کوتاه نکردم حتی یکم تا زودتر بلند بشه اونایی که میگن شاید بلند به کسی نیاد به همه دخترا مو بلند میاد ولی بعضی وقتا کوتاه بیشتر

2706