2737
2739

سلام 

من از جمعه تا الان سرماخوردم 

اولش با بدن درد شدید بود بی جونی و ضعف شدید 

نمیتونستم از جام بلند بشم 

دیشبم ساعت ۳ نصفه شب گلاب ب روتون حالت تهوع گرفتم و بالا اوردم تا ی ساعت نمیتونستم بشینم و پاشم

و اسهالم دارم وسط دلمم خیلییی درد میکرد 

صبح رفتم دکتر جمعه هم رفتم اما چیزی نگفتن 

فقط ۲ تا سرم و  سوزن و اینا زدم با قرص هایی ک داده میخورم 

ینی ویروسه؟

کسی تا حالا این جوری شده ؟

چیکار کنم زود خوب بشم ؟

راهنماییم کنید تورو خدا 

حالم خوب نیس 

چقد طول میکشه خوب بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یک ماه پیش این ویروس رو گرفتم

خیلی اذیتت میکنه این ویروسه

همون سرم خیلی خوبه منم دو بار سرم زدم. کته و ماست بخور، نوشابه سیاه، ماست و پونه

در اخر هر کاریم کنی فقط یه کوچولو بهتر میشی تا وقتی که ویروس کامل از بدنت دفع بشه

موز بخور ماست رو روش پونه بریز با برنج سفید بخور نعناع رو دم کن بخور

چشم مرررسی گلم ،فقط اینم ویروسه گوارشیه نمیدونم چم شده از صبح البته نزدیک پریودمم هست عصبیم هستم یکم ولی میترسم ویروس جدید گرفته باشم

2738

این ویروسه خیلیییی اذیت میکنه این رو برای کسایی میگم که الان ویروس رو گرفتن چون درکشون میکنم چجوریه. من داشتم جون میدادم باورم نمیشد یه بار دیگه خوب بشم😂🤦🏻‍♀️ سه بار رفتم دکتر که دو بارش سرم زدم. اصلا نترسید فقط بذارید دوره بیماریتون تموم بشه. من تقریبا دو هفته تا ۱۰روز طول کشید تا خوب شدم اخرش سرما هم خوردم علاوه بر ویروس گوارشی

چشم مرررسی گلم ،فقط اینم ویروسه گوارشیه نمیدونم چم شده از صبح البته نزدیک پریودمم هست عصبیم هستم یکم ...

عزیزم ببخشید این مقایسه رو میکنم پسرمم از صبح با استفراغ از خواب بلند شد اونقدر استفراغ کرد که چیزی تو معدش نموند بعد زد به اسهال تا الان هر دو تاشون یه پامون دستشویی بود یه پامون تو حال از کت و کول افتاده بودم کلا رنگ به روش نمونده بود کل آب بدنش رفته بود نعنا دم کردم با سرنگ بهش دادم نصف استکان بعد یه موز کامل رو رنده زدم  با عسل قاطی کردم با سرنگ بهش دادم فعلا حدودای یک ساعت اسهالش قطع شده رنگ و روشم بهتر شده شما هم حتما امتحان کن من که فکر نمی‌کردم اینقدر تاثیر داشته باشه ولی عجیب بود واقعا 

این ویروسه خیلیییی اذیت میکنه این رو برای کسایی میگم که الان ویروس رو گرفتن چون درکشون میکنم چجوریه. ...

من الان سرما هم خوردم 

دارم میمیرم 

ینی بخدا قسم جون ندارم تا دستشویی برم خیلی بده نابود شدم

چرا همه میگن ماست بخورم ؟

من الان سرما هم خوردم  دارم میمیرم  ینی بخدا قسم جون ندارم تا دستشویی برم خیلی بده نابود ...

خیلی درکت میکنم این ویروسه خیلیییی بده

چون ماست خوبه منم بهم گفتن بخور خیلی میخوردم ولی انقدر حالم بد بود تاثیرش رو متوجه نمیشدم، خیلی کم متوجه میشدم 

ولی بخور حتما

ماست پاستوریزه بخور نه محلی

شنیدم میگفتن مخصوصا ماست پروبیوتیک خیلی خوبه ولی من همون پاستوریزه رو خوردم

عزیزم ببخشید این مقایسه رو میکنم پسرمم از صبح با استفراغ از خواب بلند شد اونقدر استفراغ کرد که چیزی ...

الهی عزیزم خیللی دعا میکنم انشاالله اکی شه حال پسرتون مرسی گلم حتما منم امتحان میکنم نمیدونم چیه احتمالا ویروسی چیزیه استفاده میکنم ببینم چی میشه

2706