2752
2734
عنوان

دو هفته دیگ عقدمونه ب نامزدم گفتم برا بله گفتن آیفون میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 1859 بازدید | 108 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیخوام وارد این بحث شم

چشم عزیزم.. با توجه به امضات بحث نمیکنیم🌹

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
اصلا رو نمیده برا کادو دادن

آخه کادویی که برا بله دادن میدن قشنگیش به همینه که آدم ندونه چیه و سورپرایز بشه نه اینکه خودش بگه

نظردوستمون که گفتند برید خرید بازار بهتره 

برااینکه بفهمید خسیس نباشه یه موقع.

یه چیز دیگه هم هست معمولا برا بله دادن طلا واین چیزا میدن

گوشی موبایل بیشتر برا مناسبتای دیگه قشنگه

نه سر سفره عقد.

یه سری مردا هم کلا باآیفون وخرج برا گوشی‌مخالفن.

یعنی حاضرن زمین ۱ میلیاردی بزنن به اسم زنشون ولی آیفون نخرن.

دلیلشو نمیدونم ولی دیدم چند بار

2731
ولی این دوتانیازی که مطرح کردید فرق دارن نیاز مادی با نیازی جن سی قابل مقایسه نیستن که شما میتون ...

فک نکنم اگ چیزی بخواد بگیره ب من اطلاع میده.کلا دوس داره من بساز باشم تا پیشرفت کنه

خب همین حرفو به خودش بزن

جنس زن و مرد فرق داره بگو شما با هیکل و زیبانی و رابطه جنسی خوشی خانما هم با پول و کادو و طلا حس خوب دارن

اگر شما از من انقدر جدی درخواست های مختلف داری پس باید در مقابل به درخاست های من هم پاسخ بدی

قرار تیست یه طرفه باشه

حالا من نمیگم ایفون و اینا ولی یه تیکه طلایی یه کادویی چیزی به عنوان زیر لفظی باید بدن

2740
همین امثال این خانما و طرفداراش و تشویق کننده‌ هاش هستند که ارزش بقیه زیر سؤال ميره و به دخترا میگند ...

شوهرشه دوس پسرش ک نیس.زن ارج داره خرج داره،الان ازش نخواد اونم توقع داره ک هیچ وقت ازش نخواد،حقشه شریک زندگیشه چرا ما زنا همش باید با کم بسازیم؟وقتی توان مالی داره چرا ازش نخواد؟چرا یادمون دادن همیشه یه کوزته سر ب زیر باشیم ک شوهرو درک کنه؟اون شوهری ک وضع مالیش خوبه چرا درک نکنه؟

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...
خب همین حرفو به خودش بزن جنس زن و مرد فرق داره بگو شما با هیکل و زیبانی و رابطه جنسی خوشی خانما هم ...

اره منم گفتم کیفیت گوشیم پایینه یه آیفون بگیریم برا سفرامون.اما مخالف بود انگار

شوهرشه دوس پسرش ک نیس.زن ارج داره خرج داره،الان ازش نخواد اونم توقع داره ک هیچ وقت ازش نخواد،حقشه شر ...

اینی که شما میفرمایید تو زندگی هست

نه همون اول زندگی😑

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
شوهرشه دوس پسرش ک نیس.زن ارج داره خرج داره،الان ازش نخواد اونم توقع داره ک هیچ وقت ازش نخواد،حقشه شر ...

همون بهتر که آيت تفکراتتون باشه و فکر کنید اینجوری ارج و قرب میگیرید 

خلایق هر چ لایق

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

درسته خواهرم کم توقع بود شوهرش عادتدکرده بسختی خرج میکنه. من نمیخام کم توقع باشم. وقتی داره چرا نگیره