2737
2734
عنوان

آقا رضا سر ب سرم میزاره🤣🤣🤣

675 بازدید | 40 پست

ای نازت شم رضا🤣🤣

تاپیک قبلیام همون همکار ۲۱سالم.بچه ها جدیدا سر ب سرم میزاره با ی همکار دیگم ...مثلا الکی میکه میدونی آقای فلانی و فلانی داداشن؟؟اونم بخاطر اینکه من اشتباهی دوتا جمله رو قاطب کردم دیگه ولکن نی...بنظرتون عاشقم شده یا زوده🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا فک کردم با امام رضا (ع) هستی 

تا کامل متنتو خوندم فهمیدم تازه چه خبرع😑🤣🤦

بیشتر از همه به چشمات معتاد منم 🙃                                               اونیکه واسع موندنت                                                      پای خدا                                                                                    افتاد‌ مــ‌نـ‌مـ‌🖤                                                      تو دوست داري                                                                                   همش حال دلم بد شع ...
2740

اقا رضاااا رضاااا جان اقاااا رضا 

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

عباس جونم عباس جونم

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅

عاشق سر به سر نمیزاره

اسکولت کرده گل

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706