2752
2734
خب پس اگه اینطوره و تو هم خوشت میاد ازش  به نظرم قد رو نادید بگیر  از بین همین سلبریتی ه ...

از لحاظ ظاهریم سر ترم  ۱۳ سال هم اختلاف سنی داریم  . ولی خیلی پسر خوبیه خوش اخلاقه همه ازش تعریف میکنن . خیلی دودلم 😢

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه هرکی میاد یا تیپ وقیافه داره پول نداره   یا پول داره تیپ قیافه نداره 😢😭

راست میگی مرد های ایرانی کلا کامل و ایده آل نیستن حالا خارج میبینی همه قدبلند چشم رنگی سفید پولدار😉😐😂

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
راست میگی مرد های ایرانی کلا کامل و ایده آل نیستن حالا خارج میبینی همه قدبلند چشم رنگی سفید پولدار😉 ...

چی کارکنم کاش برم خارج 😂😂اونا هم فرهنگ ،زبان  و دینشون فرق داره 😭😂😂😂

.
اکثر خاستگارام ۱۰ سال بزرگترن😢

چند سالته؟

چطوری باهاشون آشنا میشی؟

اگه میخوای ازدواج کنی حتما قبل از ازدواج باهاش کنار بیا

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
۲۱ مذهبیم و اهل دوستی نیستم . همه سنتی  .

عجله نکن هنوز سنی نداری. این آقا هم مشخصه زیاد به اخلاقیات پایبند نیست وگرنه خواستگاری کسی با این همه اختلاف سنی نمیرفت و اصلا اگه مذهبی بود زودتر ازدواج میکرد. صبر کن

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
عجله نکن هنوز سنی نداری. این آقا هم مشخصه زیاد به اخلاقیات پایبند نیست وگرنه خواستگاری کسی با این هم ...

بله رد کردم  . ممنونم راهنماییم کردین .خوشبخت وعاقبت بخیر باشید 🌹💚

.