2737
2739
عنوان

شماهم رسم حنابندان دارین؟

150 بازدید | 26 پست

رسم حنابندون یکی از رسمای قدیمی طایفه ماعه ولی تو خانواده شوهرم کمتر دیده میشه.

منو یکی از آشناهای شوهرم داشتیم راجب عروسی و لباس اینا صحبت میکردیم گفتم میخوام لباس حنابندونم قرمز و پوف دار باشه گفت قرمز چیه اصلا حنابندون خزه و فلان اصلا نگیرین عروسی خودشم چن وقت قبل بود حنابندون نگرفتن بنظرتون از حسادت گفت؟

منکه انشالله میخوام بگیرم ولی حرفش و واکنشش بنظرم بد بود اگه شماهم این رسم دارین بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

آره بابا داریم خیلی هم قشنگه به نظر منم بگیر من که حتما میگیرم کاری هم به خز بودنش ندارم خیلی ها نمیگیرن ولی تو ببین نظر خودت و همسرت چیه 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(

اتفاقا حنابندون خیلی خوبه کجاش خزه وقتی عقد اریایی میگیرن مگ خز هست ک این خز باشه ن اتفاقا شاید اون تو خانواده‌شون رسم ندارن گفته خزه البته ناراحت نشی اون ادم بیشعوری هستش ک درمورد رسومات یکی دیگ اینطوری نظر میده

بله خیلی هم خوبه 😍هم حنابندون داریم هم طلا زنون 

ببخشید رسم طلا زنون چجوریه تا حالا نشنیده بودم 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(
2706