2737
2734

امسال مهر باید برن پیش دبستانی اجباری؟ یا اجباری نیست و اختیاری هست؟ ثبت نامش اینترنتیه؟ 

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهر برادر من نیمه اول 96 هستن میرن کلاس دوم 

اگه نیمه اولیه باید بره کلاس اول نیمه دوم می‌ره پیش دبستانی

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2740
خواهزادهام تیر ۹۷ مهر میره کلاس اول امسال پیش بود

دختر منم اسفند 97 هست باید بره پیش دیگه نه؟ 

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
نیمه اول ۹۷ می‌ره کلاس اول

نیمه دومه گلم اسفندیه

دختر منم اسفند 97 هست باید بره پیش دیگه نه؟ 

اره نیمه دومه باید بره پیش

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
باید ثبت نامش کنی امسال  پیش دبستانی های خوب الان دارن مصاحبه میگیرن اما عادی ها گفتن خرداد ب ...

اجباریه دیگه درسته؟ همین گفتم زودتر بجنبم برای ثبت نام

امسال متولدین نیمه دوم ۹۶ و نیمه اول ۹۷ پیش بودن

مهر باید متولدین نیمه دوم ۹۷ و نیمه اول ۹۸ برن پیش

اجباری هست و ثبت نام اینترنتی نیست 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2706