2737
2734
نه عزیزم شوهر نیست.

اون دوستش گفتی شیطونه با اونا رفیقه لابد بیرون رفت  دوستشم برده با  اونام آشنا شدن 😑نمونه این کار  رفیقم در مورد یکی گفن

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از رو هولی بعضیا فالو میکنن بعضیام تو باغ نیستن از اکسپلور دستشون میخوره فالو میکنن دیگه دوستش هول ...

نه این دخترت خیلی کم فالورن. تو اکسپلور نیستن.

با اون پسره هم گویا رفاقت نزدیک داره

فضولم

اگه فقط برای فضولیه

ولشون کن چون معمولا فضولا زبونشون هم درازه و یه جایی یه چیزی میگی که نهایتا خودت خراب میشی و ضربه میخوری

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2728
چرا باید یه آقا این همه خانوم رو فالو کنه؟اینا نشونه هست بی تفاوت نگذر ازشون. من با یه همچین آدمی ا ...

این آقا خودش قبلا یه سزی تعریف کرده که دوستاش چه کثافتکاریایی میکنن. 

البته خودشو مبرا دونسته.

ولی به اینکه ببخشید رفیقاش با آدمای پولی ارتباط دارن و اینا هم اعتراف کرده حتی.

دوستم نمیخواد بدیاشو ببینه. همش میگه اون گفته من اینطوری نیستم و مث دوستاش نیست و فلان. ولی خب به نظر من یه کم مشکوکه.

اگه فقط برای فضولیه ولشون کن چون معمولا فضولا زبونشون هم درازه و یه جایی یه چیزی میگی که نهایتا خود ...

اونو شوخی گفتم.

خب عزیزم دلیل دازم که میپرسم.

دوستم درگیر این پسره شده و گریه میکنه بخاطرش.

منم میترسم یه قضاوتی کنم یه چیزی بهش بگم و مدیون بشم

2740
[QUOTE=337073786]نظرم با سام درخشانی یکیه, سام اگه جلو 3تا ایینه وایسته چی بهش میگن؟ خودش استوری کرد ...

3به انگلیسی چی میشه +اسم سام

...What the fu                                                      
این آقا خودش قبلا یه سزی تعریف کرده که دوستاش چه کثافتکاریایی میکنن.  البته خودشو مبرا دونسته. ...

ببین اینایی که بقیه رو خراب میکنن جلوت و میگن فلانی کثیفه و فلان کارو میکنه از همه بدترن خودشون.

همین پسره که میگم پیش من زیراب رفیقاشو میزد که آره اینا با همه هستن خیلی آشغالن. زن صیغه میکنن و .... میگفت من خیلی از این کارا و اینجور آدما بدم میاد اما بعد ها معلوم شد خودش دقیقا از همون آدمایی بود که پیش من میگفت بدم میاد ازشون.

منم خدایی شد فهمیدم. یه رفیق کثیف تر از خودش از روی دشمنی با این اومد سمت من که پیشنهاد بده بهم و واسه خاطر اختلافی که بینشون بود با رل زدن با من اونو بسوزونه.ناخواسته در حقم لطف کرد. پته ی اینی که باهاش بودمو ریخت رو دایره😂

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
این آقا خودش قبلا یه سزی تعریف کرده که دوستاش چه کثافتکاریایی میکنن.  البته خودشو مبرا دونسته. ...

محاله شبیه دوستاش نباشه. اگه شبیه هم نباشن که اصلا رفیق نمیشن باهم😊

دوستت فقط داره خودشو گول میزنه. 

یکی از منابع شناخت آدما رفیقاشونه

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
اونو شوخی گفتم. خب عزیزم دلیل دازم که میپرسم. دوستم درگیر این پسره شده و گریه میکنه بخاطرش. منم م ...

فقط بهش بگو برای خودت و دل اشتباه خودت گریه کن

حداقل ازش بپرسه دلیلش رو

و بعدا نگه دنیام رو خراب کرد و رفت

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

همه مردا همینن شوهر منم همیشه ادعا داره چه تو مجردی چه متاهلی با هیچ زنی هیچ وقت هیچ ارتباط جنسی نداشته

ولی بقیه دارن😅😅😅

همیشه قسم این قضیه رو میخوره و خیلی ادعا داره تو این قضیه 

2706