2737
2739

یعنی تقریبا هر دختر جدیدی فالو میکنه اون دوستش رو فالو داره.

دوستش هم چهره و ظاهرش تقریبا شیطونه.

میخوای چیکار !

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حس خوبی نمیگیرم اکثرا هولن انگار😕

حس ششمم بسیار قویه ولی تاپیک درموردش نمیزنم، حسی که خیلی بهش اعتماد دارم و اکثرا نجاتم داده و باعث تعجب خودمم شده در خصوص ارتباط با آدما🫶🏻حس ششم پیشگویی یا فالگیری نیست فقط حسیه که یاد گرفتم بهش اعتماد کنم. درخواست دوستی ندین. 
2742

هیچ برداشتی ندارم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

نظرم با سام درخشانی یکیه, سام اگه جلو 3تا ایینه وایسته چی بهش میگن؟ خودش استوری کرده بود قبلا ها 😂😂

...What the fu                                                      
2740

چرا باید یه آقا این همه خانوم رو فالو کنه؟اینا نشونه هست بی تفاوت نگذر ازشون.

من با یه همچین آدمی اشنا شدم چندسال پیش آشغال به تمام معنا بود. دقیقا اونم همینطوری بود. هم خودش هم رفیق فابش دخترا رو فالو میکردن و مشترک بود فالویینگاشون. بعدها فهمیدم جفتشون چقدر ذاتشون کثیفه. همه غلطی میکردن بعد من و یه دختر دیگه رو میخواستن بخوابونن تو اب نمک واسه وقت ازدواجشون. خدا به من کمک کرد فهمیدم خودمو نجات دادم ولی اون دختره فکر کنم با رفیق اون پسره ازدواج کرد.

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
2706