2733
2739

من دیگه خسته شدم هر فصل میرن براش بهترین لباس هارو می‌خرن اونوقت من بدبخت باید حتی لباسمم با پول خودم بگیرم ، هروقت من خونه نیستم میرن بیرون کباب میخورن ، من از ۹ سالگی دارم میگم توروخدا برام یه تخت بخرید انگار نه انگار بعد داداشم چند شب پیش گفت لپ تاپ میخوام بخدا قسم به ۲۴ ساعت نکشیده براش لپ تاپ ۴۰ میلیونی خریدن ، امروز شارژر لپ تاپ قدیمی و داغون من خراب شد بابام میگه گرونه پول ندارم بزار ببینم میتونم درستش کنم آخه چرا باید انقدر فرق بزارن😭😭

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا اخه؟ فرق گذاشتن خیلی بده اونم به این واضحی

نمیدونم از بچگی همین بود من به دنیا اومده بودم بابام تا ۴۰ روز نیومد منو ببینه ولی واسه داداشم یه اتوبوس آدم از شهرستان اومده بودن تهران

2738

چند سالشه چند سالته ؟ چندتا بچه اید؟ 

به بابات یا مامانت هر کدوم بهترن راحت بگو 

بگو چرا من از نه سالگی گفتم تخت نخریدی ولی اون هرچی میخواد می‌خرید واقعا بگو دلیل بیار چرا؟

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

مثلا پدر بزرگ مادری من وقتی مریض میشه توقع دارن دختراش ببرنش دکتر از پسرا تقاضا نمیکنه که خدایی نکرده وقتشون هدر نره ولی زمان تقسیم ارث و میراث نام و نشانی از دخترا نیست اصلا به حسابشون نمیارن

نمیدونم از بچگی همین بود من به دنیا اومده بودم بابام تا ۴۰ روز نیومد منو ببینه ولی واسه داداشم یه ات ...

مامانت چی مامانم فرق میذاره؟

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
چند سالشه چند سالته ؟ چندتا بچه اید؟  به بابات یا مامانت هر کدوم بهترن راحت بگو  بگو چرا ...

من ۲۲ اون ۱۳ ، به مامانم بگم که شروع میکنه از روز اول ازدواجش هر بلایی سرش اومده رو دوباره برام تعریف میکنه

2706