2737
2739
عنوان

من موقع آرایش دستم به کم نمیره😑

142 بازدید | 17 پست

الان واسه یه مهمونی زنونه خودمونی خواستم آرایش کنم.‌..

ضد آفتاب رنگی ( با کاور پایین) زدم و روی جوشام و زیر چشام که بر اثر کمخونی تیره ست رو کانسیلر زدم.... یه سایه ی هلویی کمرنگ زدم و گوشه ی چشمام رو خط چشم کشیدم و یه ریمل حجم دهنده زدم... رژ گونه صورتی کمرنگ و یه رژ نود... ابرو هامم شونه زدم و جاهای خالی رو با مداد پر کردم😅 

همه چی خیلی لایت بنظر میاد اما بازم مامانم میگه خیلی زیاده آرایشت🥲 خودمم همین حس رو دارم😑😑 

چیکار کنم آخه یا آرایش نمی کنم یا اگه بکنم دوست دارم کامل و بی نقص باشه🥲 وسواس دارم انگار... 

ریگه خط چشم و سابه اینارو بیخیال واسه یه مهمونی خودمونی

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانا همینن من میام بالم بزنم هم میگه بسه ارایش نکن😕 اگه ارایشت تو ذوق نمیزنه و جیغ نیست حساس نشو عزیزم

حس ششمم بسیار قویه ولی تاپیک درموردش نمیزنم، حسی که خیلی بهش اعتماد دارم و اکثرا نجاتم داده و باعث تعجب خودمم شده در خصوص ارتباط با آدما🫶🏻حس ششم پیشگویی یا فالگیری نیست فقط حسیه که یاد گرفتم بهش اعتماد کنم. درخواست دوستی ندین. 
2728
2738
من فقط رژ و ریمل میزنم باز مامانم میگ اندازه عروس ارایش کردی

مامانا همینن😁😁😁

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
یه کرم و ریمل و رژ کافیه میشه

آخه کرم رو که نمیشه بزنم زیر چشم 

مجبورم کانسیلرم بزنم 

مرتب کردن ابرو هم از واجباته  

رژ گونه ام نزنی صورتت عین روح میشه🥲 

حس می کنم ب جز سایه بقیه آیتما ضروری ان

آخه کرم رو که نمیشه بزنم زیر چشم  مجبورم کانسیلرم بزنم  مرتب کردن ابرو هم از واجباته &nb ...

خب پس این باید هایی ک گفتی باعث میشن ک غلیظ تر به نظر برسه آرایشت. در صورتی ک عیبی نداره و زیباست. اگه میخوای مرتب و نچرال بنظر بیای رژ و ریمل و کرم کافیه

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
2706