2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سیب زمینی رو رنده کن ابشو بگیر

پیاز هم رنده کن ابشو بگیر

حالا گوشت رو بهش اضافه کن 

تخم مرغ

آرد

زردچوبه

نمک

فلفل

اویشن

زیره

اضافه کن بعدشم  سرخ کن

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

مامانم عالییی درست میکنه اول سیب زمیتی رنده میکنه با پیاز اب شو میگیره بعد گوشت اضافه میکنه و هوب ورز نیده یخرده کم هویج هم رنده میکنه میریزه بعد ادویه ها و بعدم سرخ میکنه عالی میشه عالی دیگ مامانم توی کتکلت پیشکسوت 😂

من تو شامی 

گوشت رو با پیازی که ابش گرفته با ادویه نمک و فلفل و زردچوبه و سماق با یه کوچولو زیره کوهی و یه سبزی ام داریم اسمش پلنگ مش هست باهم ورز میدم و و میذارم با روغن زیتون سرخ بشه

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
کوکوی مرغ من درست میکنم خوشمزه میشه

تو چجوری درست میکنی 

من مرغ خامو چرخ میکنم  با پیاز و و سیب زمینی ابپز زعفرون و نمک و ادویه میزنم با تخم مرغ و یکم پودر سوخاری بعد سرخ میکنم

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2740
من مرغ رو ابپز میکنم  ریش ریش میکنم

نه من خام استفاده میکنم