2733
2734
عنوان

اردک رو چن ماهگی میشع سر برید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1948 بازدید | 144 پست
مگه گوشت قحطیه 😑

چه ربطی داره😑

ما شمالیم غاز و اردک از غذاهای محبوب و مجلسیمون هست که برای هرکسی درست نمیکنیم

ارگانیک و طبیعی خانوم‌ها روستا خودشون پرورش میدن

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
بالغ هست؟

نمیدونم از کجا بدونم

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
😐همه آخ و تاخ می کنن هر روزم هوس چلو کباب و جوجه کباب می کنن اون گاو و مرغه اینم اردکه ولی اینجا ...

نه ببین این حرفاش نیس

آدم حیوانی ک خودش بزرگ کرده رو دلش نمیاد بکشه واقعا خب

اون مرغ و گوشت آماده ک آدم میخوره فرق داره

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩
😐همه آخ و تاخ می کنن هر روزم هوس چلو کباب و جوجه کباب می کنن اون گاو و مرغه اینم اردکه ولی اینجا ...

خب باشه من مشکلی ندارم ولی اینکه گفت سر ببرم آدم یجوری میشه 😢 بعد گفته خودش بزرگش کرده 🥺 آدم دلش نمیاد آخه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
معمولا آدم ها دلشون نمیاد حیوانی ک خودشون بزرگ کردن رو بکشن دلت میاد واقعا؟

هر سال. اردک و مرغ طبیعی میخریم بزرگ میکنیم سر میبریم

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
2740
چه ربطی داره😑 ما شمالیم غاز و اردک از غذاهای محبوب و مجلسیمون هست که برای هرکسی درست نمیکنیم ارگا ...

افرین مام ۱۵ تا داشتیم زمستونی سر بردییم جاتون خالی دلتون نخواد کباب فسنجان عالیه

خوردنی نیس گناه داره من یکی داشتم 2 سال وقتی مرد تا 10 روز فقط گریه میکردم خیلی خوشکل بود هرجا میرفت ...

😂😂😂😂😂😂شما اعلام کردین خوردنی نیست؟

اینجا خانوم‌ها تو روستا صد تا دویست تا اردک میارن پرورش میدن که چیز طبیعی بخورن

کلا اینجا مرغ ماشینی نمیخورن زیاد خیلی کم

غذاهای اصلی‌شون همین اردک و غاز محلی و ارگانیک هست

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
نه ببین این حرفاش نیس آدم حیوانی ک خودش بزرگ کرده رو دلش نمیاد بکشه واقعا خب اون مرغ و گوشت آماده ...

منی که مامانم خودش مرغ خروس و اردک بزرگ میکنه 

بابامم میکشه

و میخوریم:🥲😂

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
هر سال. اردک و مرغ طبیعی میخریم بزرگ میکنیم سر میبریم

خب پس براتون طبیعیه

اگ هرساله اینکارو میکنین پس حتما دستتونه چقدر نگه دارین

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩
دو ماهه😂این ک به جایی نمیرسه گوشتش

نه الان نمیگم 

کلن میپرسم