2733
2734

خسته شدم واقعا دیگه نمیکشم

شب خواب ندارم

روز ارامش ندارم

با هزار بدبختی عوضش کردم اومدم برم بیرون دیرم شده بود دوباره دستشویی کرد

کفش و جورابشو دراورد

موهاشو خراب کرد

دوباره درست کردم همه رو

دوباره خراب کرد

خونه رو داغون کرده منم خستم خوابم میاد

یعنی واقعا دارم خل میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترم هفت سالشه مثلا یونیفرمش رو میپوشم تا کوچه میریم میگه اذیتم بریم لباس زیرش رو عوض کنیم اینقدر خون به جیگرم میکنه که نگو

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2728
2740
من دخترم هفت سالشه مثلا یونیفرمش رو میپوشم تا کوچه میریم میگه اذیتمار بریم لباس زیرش رو عوض کنیم اینقد ...

من دخترم چار سالشه اینجوریه برا لباس خییییلی اذیت میکنه

مردم دو دستن از هر دودسته دوری کنید  😏⁦✌️⁩

پس پدرش چیکار میکنه 😐😐

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻

پس جای من باشی چیکار می‌کنی بچه اولم شش ماهه دنیا اومد همش تو بیمارستان انقد رو صندلی‌های خشک نشستم که پاهام ورم و عفونت کرد بچم تا هشت ماهگی کل شب بیدار بود حتی یه ثانیه نمیخوابیدم که همیشه مریض بودم پسر دومیم ازونم بدتر تا الآنم که هفت سالشه فقط جیغ می‌کشه که همه فامیل میگن خونه ما نیاین دیگه به شددددت خرابکار که هیچی سالم ندارم دوبار از اعصاب خراب  و حرص و جوش کارم به عمل کشیده سر درساشکه دیگه نگم تا الان سه بار انقد خونمو به مغز سرم رسوندن که دفترشو پاره کردم گفتم فقط تو رو خدا برو اونور همیشه فک می‌کنی بچه خودت شیطونه میبینی نه بابا ازون شیطونترم زیاده

پس پدرش چیکار میکنه 😐😐

عزیزم خیلی از پدرا کمک نمیکنن داداش منم تا قبل از که بچه دومش بیاد کمک نمیکرد ولی دیگه بچه دوم که اومد اگر مادرش نتونه هردو رو باهم هندل کنه گاهی کمک میکنه

2706