2733
2734

هرکاری میکنه میگن بده

حق میدم بهش که بدش میاد ازشون

خودمم بدم میاد...هیچ خیری تو زندگیم برام نداشتن ولی مجبورم تحملشون کنم...

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی مسائل و تصمیمات رو برای هیچکس نباید بیان کرد

لازم نیست همه در جریان همه کارهامون باشن

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

با قطع کردن ارتباط در حد ماهی یکبار خودت رفتن و سالی یکبار با شوهرت رفتن.

درحد سرد و رسمی برخورد کردن باهاشون وقتی میان خونت.

در حد اینکه وقتی دخالت میکنن بگس زندگیه خودمه و عاشقشم و فلان و ممنون میشم نظرتونو برا خودتون نگه دارید.

بزرگ باید بزرگی کنه،صلاح ک ارامش بچشه بخواد

نه اینکه فتنه بندازه تو زندگیش

رفت و امد نکن خب. ماهی یکی دوبار فقط تلفنی باهاشون حرف بزن اونم راجع به زندگیت جزییات نگو بهشون

چآره ای ندارم کار شوهرم طوریه هفته ای د. روز نیست

خوندم ویلا ای هست

اینا نمی‌ذارن خونه بمونم میگن بیا خونه ما

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم
چآره ای ندارم کار شوهرم طوریه هفته ای د. روز نیست خوندم ویلا ای هست اینا نمی‌ذارن خونه بمونم میگن ...

بچه ای مگه؟ ندیدم زنی انقدر ترسو و گوش به فرمان خانواده ش باشه. بگو کار دارم میخوام خونه خودم بمونم 

با قطع کردن ارتباط در حد ماهی یکبار خودت رفتن و سالی یکبار با شوهرت رفتن. درحد سرد و رسمی برخورد کر ...

گفتم بالاتر مجبورم رفت و آمد کنم

ولی اینا کارشون فتنه انداختن

بچه ای مگه؟ ندیدم زنی انقدر ترسو و گوش به فرمان خانواده ش باشه. بگو کار دارم میخوام خونه خودم بمونم& ...

پا میشن میان خونم

میگن دزد میاد و..

خوندم مجبور نیستی خودت راضی میشی به رفتن خونشون. بگو نمیام و تمام به زور ک نمیبزنت باید قوی ...

هعی 

اجازه نده بیان. زن بزرگی چرا اختیارتو میدی دست ننه بابات؟ اصلا باورم نمیشه. راهشون نده بگو میخوام تن ...

نمیدونم کلا احترام‌نگه میدارم

ولی اطرافیانم برعکس رفتار میکنن

اجازه نده بیان. زن بزرگی چرا اختیارتو میدی دست ننه بابات؟ اصلا باورم نمیشه. راهشون نده بگو میخوام تن ...

دقیقا

باید نه گفتنو یاد بگیره.

سفت و سخت بگه نمیام اصلا اینقد بگه نه

که بهشون بربخوره و برن

2706