2733
2734
عنوان

عقد کردن بدون اجازه پدر و... لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگر پدرم نیاد چی؟ چون نمیاد واقعا دادگاه😔

اگ نیاد رای به نفع تو صادر میشه و میتونی ازدواج کنی

حتی بیاد دادگاهم بازم به نفه توهه مگد اینکه طرف معتاد و اینا باشه.

یه وقت نگی باکره نیستما که در واقع اعتراف ب زنا کردی و شلاق میخوری

وا یعنی باهاش رابطه جنسی برقرار کنم باکره دیگه نباشم بعد برم دکتر بگم باکره نیستم و نامه میخوام برای ...

نه این کارو نکنی.واقعا متاسفم واسه این جور مشاوره دادن

من مالک تمام دنیای موازی ام...talvan3دخترخدا

اگه پدرتون دلیلش منطقی نباشه و بی دلیل مخالفت میکنه ولی آقا موجه باشه و شما و اون آقا مناسب هم باشید از طریق دادگاه میتونید ازدواج کنید حتی اگه باکره باشی

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                    برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                                 آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞
2738
وا یعنی باهاش رابطه جنسی برقرار کنم باکره دیگه نباشم بعد برم دکتر بگم باکره نیستم و نامه میخوام برای ...

عزیزم باید بری دادگاه دادخواست بدی 

طرف رو ببری پیش قاضی ثابت کنی آدم خوبیه

دادگاه بهت اجازه ازدواج میده

باکرگی رو حفظ کن

حرف نی نی سایتیا رو گوش ندی خودت رو بیچاره کنی

نه اصلا

گناهه 

اگه دلیل پدرتون منطقی نیست دادگاه حکم میده

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                    برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                                 آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞
از یه وکیل معتبر شنیدم دختر اگه باکره نباشه میتونه بدون اجازه پدر ازدواج کنه

باکره نباشه یعنی بیوه

زن بیوه نیاز به اذن نداره

حالا این بنده خدا بره خودشو بیوه کنه

این چه راهنمایی هست که می کنی

عزیزم باید بری دادگاه دادخواست بدی  طرف رو ببری پیش قاضی ثابت کنی آدم خوبیه دادگاه بهت اجازه ...

یه چیزایی میگن آدم شاخ در میاره

خواهشا خفه شید همین قدر بی ادبانه😡😡😡😡😡😡😡😡

چون لازمه 

ابن چ راه کارایی هست ک میدین ب این بنده خدا .غلط کرده هر کی گفته برو بکارتت رو از دست بده 

اگر بکنی بدبخت میشی 

یه درصد فکر کن بکنی و اون آقا تصادف کنه و بمیره

2706