2733
2739

میان سر ظهر تاپ تاپ توپ بازی اونم نزدیک خونه ی ما چون بن بست است میان.البته  کوچه و دم در خودشونم میتونن بازی کنن..توپ شون میوفته توحیاط مون در میزنن چند بار بهشون دادیم..بعضی وقت‌ها هم  میوفته روی سایبان (همون ایرانیت ک ماشین زیرش میزارن) وقتی میوفته رو سقف ایرانیت یه صدای بلندی میده بعدم میان زنگ زنگ ک توپ مون رو بده روی سقف ایرانیت هم ک راه نداره ک بریم بالا.باز امروز ظهر اومدن رفتم دم در محلشون ندادم دیدم یه چوب بزرگ برداشتن یواشکی رفتن بالا ک برش دارن.دعواشون کردن پریدن پایین..نمیدونم چی بهشون بگم ک نیان برم در خونه شون ب پدر مادرشون بگم ب بچه هاتون نگید بیان اینجا؟

اگر افتادن جایی شونم شکست ما میشیم مقصر!!

تعداد رای : 0
نظرسنجی
۱
0
0%
۲
0
0%

نامه بنویسید بدید دست بچه ها بگید ببرن بدن به والدینشون

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اصلا تحمل صدای بچه هارو ندارم امیدوارم شمام راحت بشی از سروصداشون 

اخه کوچه مگه جای بازیه ؟اینا والدین بی مسئولیت دارن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

منم خونم پشتش فضای سبزه همین مشکل دارم روانی شدم از صدای توپ شده معضل برام قلبم مث چی میزنه وقتی توپ می‌خوره به نرده پنجره 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
نمیبرن ک اخه بچه ها شون ده دوازده سالن.اگر شعور داشتن ک نمیومدن

برو به مادرشون بگو و اینکه اگر بوفتن تو خونه ات دست و پاشون بشکنه فکر کنم عین دزد باید دیه بدین

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2738

ی بار ک توپ افتاد چاقو رو بردار بزن پارش کن بنداز تو کوچه دفعه بعد دیگه اونجا نمیان بازی کنن

منم همین بساط و داشتم ی بار شوهرم قاطی کرد براشون از ترسشون رفتن

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔
 ی بار ک توپ افتاد چاقو رو بردار بزن پارش کن بنداز تو کوچه دفعه بعد دیگه اونجا نمیان بازی کنن ...

همسرمم میگه اینکار رو کنم میگم نه بچه ن یه وقت کینه ب دل بگیرن 

اصلا و ابدا زنگ در رو باز نکن . برن گمشن. مقصر والدین شونن که بجای اینکه بفرستنشون باشگاه. انداختن و ...

ایفونو جواب ندیم مطمین میشن ک کسی خونه نیست پا میشن میان بالا چن دفه مچ شونو همین طوری گرفتم داد زدم رفتن پایین

2706