2733
2734

چ دعایی بخونم ک خدا  تو هنین دنیا سزاشونو بده سزای   توهین و تهمت و  بد ذاتیشونو بده  چ دعایی           از دیشب  چند تا مو سفید کردم صورتم انگار ده سال پیر شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

به وقتش خدا حقتو می گیره

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2738

مادربزرگم تهمت زد به مادرم که منو خونش راه نمیده به دوماه نکشید سکته مغزی کرد 5ساله زمین گیره، ما خوشحال نیستیم اما مامانم نفرینش نکرد فقط گفت خدایا خودت میدونی من چجوریم اونم میشناسی خودت حساب رسی کن،شمام بسپار ب خدا خودش چنان میچینه که طرف نفهمه از کجا خورده

‏مثل بقیه فکر کردن...بهت یه زندگی معمولی مثل همه میده...متفاوت باش!😉

هیچ دعایی نیست 

من هر وقت دلم می‌شکنه میگم خدایا بیار اون روز رو که زجرهایی ک به من و خانوادم دادن رو بجون بکشن

میدونمم ک پس میدن ولی زمانشو خدا بهتر می‌دونه 

نمیدونی باهام چکار کردن 

زندگیمو از هم پاشیدن 

تا دادگاه کشوندنم

ابرو خانوادمو بردن 

خودشونم همش این ور اون ور هستن

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک

من تاپیک خودکشیتو خوندم خدا پدرمادرتو خوب کنه مسبب همه این داستانا اونا هستن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
دنیا گرده،تو چ بخوای چ نخوای،میبینن، دیر وزود داره ولی سوخت وسوزنداره،تو هم فقط هنیشه بخواه که هرکا ...

همینو میخوام به  تک تک کلمات قران قسم  فقط همینو میخوام جوری از خدا  بهشون   بزنه ک بفهمن دارن از کجا میخورن

2706