2733
2734
عنوان

خونریزی شدید قاعدگی

111 بازدید | 20 پست

سلام خانما،من ضخامت رحمم زیاد شده( آندومتر رحمم ضخیمه) ۱۳ روزه خونریزی شدید دارم،رفتم دکتر بهم قرص دوفامد داد ولی خوب نشدم، بنظرتون قرص ال دی بخورم قطع میشه؟ درد شکم و کمر هم دارم خیلی کلافم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بهم تگزامیک اسید و مفنامیک اسید دادن هر ۸ ساعت میخورم ولی قطع نمیشه..جدی قهوه تاثیر داره؟  ...

بله تاثیر داره

زعفرون وهویج وجگر اصلا نخور

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
بله تاثیر داره زعفرون وهویج وجگر اصلا نخور

‌الان قهوه درست میکنم کاش واقعا جواب بده..خیلی میترسم 

هرچی بود رو امتحان کردم،حتی تخم خرفه رو آسیاب کردم خوردم ولی اصلا جواب نداد 

‌الان قهوه درست میکنم کاش واقعا جواب بده..خیلی میترسم  هرچی بود رو امتحان کردم،حتی تخم خرفه رو ...

نشاسته وگل خواصی هم خوبه باید بری امپولش بزنی من این دوران رو داشتم  کم خونی داری که خونریزی برمیداری میدونستی 

2738
نشاسته وگل خواصی هم خوبه باید بری امپولش بزنی من این دوران رو داشتم  کم خونی داری که خونریزی بر ...

چه آمپولی عزیزم؟ 

جدی یعنی کمخونم؟ آخه سرگیجه ندارم آخرین بار ۴ ماه پیش بود آزمایش خون دادم کمخون نبودم..ولی اینسری انقد خونریزی کردم که مطمئنم کمخون میشم 

چه آمپولی عزیزم؟  جدی یعنی کمخونم؟ آخه سرگیجه ندارم آخرین بار ۴ ماه پیش بود آزمایش خون دادم ...

نمیدونم به دکتر بگو برات مینویسه من خود دکتر مینوشت

اره بی قوه گی بدن باعث خونریزی میشه 

2706