2737
2739
عنوان

من خیلی سعی میکنم خوب حرف بزنم

195 بازدید | 27 پست

هرچقدرم که سعی میکنم باز به عده ای برمیخوره چجوری باید بیانمو بهترکنم...

مثلا هربار بامشاورم حرف میزنم اشتباه برداشت میکنه 

باید ۴۰۰بار عذرخواهی کنم حرف عادی مثلا سوال درسی 

یاهرچیزی ...من معمولا زیاد حرف نمیزنم وادم درونگرایبم توجمعهم سرم توکارخودمه هیچ وقت سوال نمیپرسم مگا اینکه تود طرف بحث وبازکنه

خب مثلا دوتا از نمونه هایی که شما بیان کردید و به کسی بر خورده رو دقیقا باوهمون الفاظ بنویسید ببینم ...

به مشاورم گفتم میشه این سوال وبرام بگی اونم داشت میگفت منم گفتم فلان جا میگف منظورت اینه من بلدنیستم وفلان😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به مشاورم گفتم میشه این سوال وبرام بگی اونم داشت میگفت منم گفتم فلان جا میگف منظورت اینه من بلدنیستم ...

نه ببین دختر خوب. من اگه گفتم با همون الفاظ بگو. میخواستموبدونم بیانت مشکل داره. یا چون اعتماد بتفست ممکنه کم باشه حرفت رو بی سر و ته میزنی و طرف متوجه نمیشه. این جمله شما گویای هیچی نبود

2742
فک کنم مورد دومم شاید منظورموخوب نمیرسونم

این که گفتی مجبورم ۴۰۰ بار عذرخواهی کنم کمی مشخص میکنه که اعتماد بنفست کمه. بهتر روی خودت کار کنی و اعتماد بنفست رو بالا ببری. چند سالته؟ 

این که گفتی مجبورم ۴۰۰ بار عذرخواهی کنم کمی مشخص میکنه که اعتماد بنفست کمه. بهتر روی خودت کار کنی و ...

من فقط دوست ندارم کسی از دستم دلخورشه دیگه حالم از خودم بهم میخوره چرامن همش باید حواسم به حرف زدنم باشه😑

این که گفتی مجبورم ۴۰۰ بار عذرخواهی کنم کمی مشخص میکنه که اعتماد بنفست کمه. بهتر روی خودت کار کنی و ...

۲۵..باورکن خسته شدم داعم حس میکنم تقصیرمنه 😐😑

همش خودمو مقصرمیدونم

2740

کتابی زیادی هست که میتونه اعتماد بنفست رو بالا ببره. حتما بخون. خودتو باور داشته باش‌ اگه اعتماد بنفست پایین باشه بعدا ازدواج کنی دور از جونت یه تو سری خور میشه. خودت رو بهترین بدون و تقویت کن سطح آگاهیتو‌ اعتماد بنفست رو‌ توی جمع های دوستانت و فامیل سعی کن خیلی حرف بزنی

من فقط دوست ندارم کسی از دستم دلخورشه دیگه حالم از خودم بهم میخوره چرامن همش باید حواسم به حرف زدنم ...

چرا این جمله رو میگی. چرا میگی دوست ندارم کسی ازم ناراحت شع‌ چرا باید حالت از خودت بهم بخوره‌ مگه تو چی از بقیه کمتر داری؟  چرا انقد به خودت بی اعتمادی. این جمله شما دقیقا نشون میده اصلا اعتماد بنفس نداری. شما در حرفات به کسی توهین نکن‌ حرفتو صریح و روشن بزن. چرا مدام توی فکر اینی وسی لزت ناراحت نشه‌ همیشه به خودت بدهکاری انگار‌ نکن با خودت اینجوری

کتابی زیادی هست که میتونه اعتماد بنفست رو بالا ببره. حتما بخون. خودتو باور داشته باش‌ اگه اعتماد بنف ...

توجمع هرچی تحقیرم میکنن بازمن سکوت میکنم میگم زشته وفلان..همسرم میگه توهم باید مقابله مثل کمی عین خودشون 

من نمیتونم اصلا تیپ شخصیتیم نیس مشاورم میگه سریع تسلیم نشو هرچی میگم میگی چشم خودم حالم ازاین همه مطیع بودن بهم میخوره از طرفی حتی نمیتونم عوض شم 

متاهلم

خب اذیت نمیشی؟مدام اطرافیان همسر و..‌ دچار سوء برداشت نمیشن؟  یه زن باید اعتماد بنفس قوی داشته باشه عزیزم. اینجوری همسرت هر حرفی بزنه ممکنه تو اون حرف رو سمت خودت بکشی و توی خلوتت ناراحت شی

چرا این جمله رو میگی. چرا میگی دوست ندارم کسی ازم ناراحت شع‌ چرا باید حالت از خودت بهم بخوره‌ مگه تو ...

من واقعابه کسی توهین نمیکنم همیشه مراقب حرف زدنم هستم 

توجمع هرچی تحقیرم میکنن بازمن سکوت میکنم میگم زشته وفلان..همسرم میگه توهم باید مقابله مثل کمی عین خو ...

خب دیگه منم گفتم بعدا متاهل شی اذیت میشی که میگی متاهلی و داری اذیت میشی. کتاب در مورد اعتماد بنفس زیاد بخون. شما مشکل بیان ندارین. اعتمادبنفستون خیلی ضعیفه. اون رو تقویت کنید

2706