2733
2734
عنوان

میخوام با وجود فقر بچه دار شم،مجبورم...اما قبلش،

| مشاهده متن کامل بحث + 1496 بازدید | 92 پست
باز همین که تلاش کردی و کار هم داری خیلی خوبه پشتکارت خوبه ماشالله ، آینده خوبی میتونین بسازین

انشالله،ولی تازه اوایل کارمه باید زیاد کار کنم تا پس انداز درست حسابی داشته باشم

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
اخه مشکل اینه شوهر من از همه بی منطق تر و خودخواه تر و بی فکرتره با اینکه میدونه از خرجای سرسام آور ...

بگو بزار بچه بیاد... تو خرج بیفتی.. اونموقع میفهمی

از روزی که میفهمی باردار هستی باید هزینه کنی تااااا وقتی به دنیا بیاد و بزرگ بشه و خرج مدرسه و دانشگاه و... 

لباس بچه هم که از لباسای خودمون گرونتر...

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پس خودتو اماده کن که بعدا بچه ت حتما میگه شما که پول نداشتید برای من یه زندگی معمولی بسازید چرا بچه دار شدید؟ اونموقع واقعا خجالت زده میشید

بچه ت همیشه باید سرافکنده باشه جلوی هم نسل های خودش

در اینده نمیتونه مهارت یاد بگیره و حتی خوب درس بخونه چون درس خوندنم کلی پول میخواد

حسرت لباس گوشی تبلت لپ تاپ و حتی یه کفشم به دلش میمونه و کلی چیز دیگه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
بقرآن منم میگفتم ولی الان دیگه میگم چون علاوه بر فقر مالی پدرمادر من نه محبت کردن بلد بودن نه تربیت ...

من بهت میگم الان نیار بچه ب گوشت نگیر هر چی فشار بیارن سخت کار کن تلاش کنید با شوهرت دو س تا پله برید بالا بعدش بچه واقعا گناهداره دهن بین نباشید ب اونا چه 

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
2731

بیچاره اون بچه هایی که بخاطر تصمیم وخودخواهی دونفر پا به این دنیا میزارن بی اونکه بخوان اونم تو شرایط بد...

چون حاصل آدمی دراین شورستان ،،جزخوردن غصه نیست تا کندن جان،، خرم دل آنکه زین جهان زودبرفت ؛،،وآسوده کسی که خود نیامد به جهان
ببین تجربه خودمه.تو خانواده همسرم اکثرا عادت دارن به بچه زیاد تو سن کم.. اما من چون سابقه کاری به دس ...

عزیزم من بیکارم چطوری یه شغل خوب پیدا کنم هر جا میرم نمیخوان حتی کارگر کارخونه 

عزیزم لطفاً بچه نیار تا اوضاع  خوب بشه  به حرف دیگران اهمیت نده فقط خودت و شوهرت مهمین

دلیل اینکه تسلیم شدم اینه ک میترسم در اینده بچمون نشه

اخه همش میگن شما دیگه بچتون نمیشه پنج سال نذاشتین بشه

2740

دوست عزیز بقیه چقدر تو زندگیت نقش دارن؟ چقدر میخوان تو بچه داری و خرج و مخارج بچه کمکت کنن؟ چقدر میتونن آینده اون بچه رو تأمین کنن؟ اصلا یه بار یک ساعت بچتو نگهمیدارن اون یک ساعت رو فقط واسه خودت باشی و خوش بگذرونی 

اگه جوابت هیچی بود پس بدون کار عاقلانه ای نمیکنی.

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
خرج زایمان یه طرف خرج پوشک و شیر خشک و لباس و اسباب بازی میدونی چقدره؟ بزرگتر بشه بره مدرسه اونجاهم ...

🤕🤕🤕🤕

بهم میگن فکر نکن هر وقت وضع مالیت خوب بشه اقدام کنی بچت مبشه

بقرآن منم میگفتم ولی الان دیگه میگم چون علاوه بر فقر مالی پدرمادر من نه محبت کردن بلد بودن نه تربیت ...

ببین اگر به خاطر حرف بقیه بچه دار بشی هیچوقت نمیتونی بهش از ته دلت محبت کنی و عذاب وجدان میگیری 

چه بسا بهش سرکوفت هم بزنید که به خاطر حرف بقیه بچه دار شدید و عزت نفسشو نابود کنید .

از همه مهم تر الان واقعا هزینه ها بالاست پسر من با اینکه خیلی برای اسباب بازی گریه نمیکنه اما گاهی یه اسباب بازی میخواد که مثلا  پنج تومن پولشه 

یا اوایل زایمان واقعا هزینه ها بالاست دائم باید پوشک و وسیله و دارو بخری 

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
دلیل اینکه تسلیم شدم اینه ک میترسم در اینده بچمون نشه اخه همش میگن شما دیگه بچتون نمیشه پنج سال نذا ...

مدرک علمی بیارن که پنج سال دیگه نمیشه فقط الکی حرف میزنن بعدشم مگه اونا میخوان از بچه مراقبت کنن و خرجشو بدن؟ باورم نمیشه توی سال ۱۴۰۳ هستیم هنوز این فامیلای احمق و زورگو وجود دارن

عزیزم من بیکارم چطوری یه شغل خوب پیدا کنم هر جا میرم نمیخوان حتی کارگر کارخونه 

بسپر به اشناها. بیشتر استخداما از طریق اشناست چون ادم قابل اطمینان میخوان دوست دارن حتما یکی توصیشو بکنه. خجالتو کنار بذار به همه اطرافیان بگو. خودتم برو سر بزن شرکتا و کارخونه ها فرم پر کن.  تلفن کن

دلت میاد مثلا بخاطر ی عروسک گریه نداشته باشی بخری ی بچه دیدم تو پارک گریه میکرد ب مامانش میگفت حالا ک نداربم اشکال نداره بزار من نگاه کن کنم اینا اسکیت بازی میکنن دوست دارم مادره اینقدر حالش بد بود ک نگو دلت میاد بیاری الان ؟طلاش کنید ی مدت دوتاتون دو شیفت کار کنید استخدامی شرکت کنید مثل اموزش پروش و ....زندگیتونو جم کنید بعدش بیارید

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️