2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکسشو بزار نگا کنیم 

گذاشتم 

اگر میتونی بگو مشکلی دارم یا نه؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2742
نه اما داری سمت غلظت خون میری الان نه اما خوب رعایت کن که به غلظت خون نرسی

فصد خون انجام میدم شش ماه یکبار مرداد باید بزای سومین بار فصد کنم 

مشکل دیگه ای ندارم؟ اون سرم چیه بالا نوشته؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
نه اما داری سمت غلظت خون میری الان نه اما خوب رعایت کن که به غلظت خون نرسی

سرم اریترو برای چی هست؟ کم یا زیاد دارم؟ درمانش چیه؟ مشکل خاصی که نیست؟ 

فصد خون انجام میدم شش ماه یکبار مرداد باید بزای سومین بار فصد کنم  مشکل دیگه ای ندارم؟ اون سرم ...

اون برای علت بالا رفتن هموگلوبینت هست من غقط میدونم بالا بودنس خول نبست ولی مال شما یه مقدار از حد نرمال پایین تره این نیاز به نظر ‌پزشکتون داره

2740
اون برای علت بالا رفتن هموگلوبینت هست من غقط میدونم بالا بودنس خول نبست ولی مال شما یه مقدار از حد ن ...

فردا ظهر نوبت دکتر خون دارم خداکنه مشکل خاصی نباشه 😔

فردا ظهر نوبت دکتر خون دارم خداکنه مشکل خاصی نباشه 😔

نه عزیزم در حد سوادم مشکل جدی ندارید افزایشش بدع نه کاهشش ‌هموگلوبینم الان درسته لبه مرز غلطت هست اما نگران کننده نیست 

فکر نکنم مشکل خاصی باشه

اطلاع بدبن به من هرچی دکتر گفت

سرم اریترو برای چی هست؟ کم یا زیاد دارم؟ درمانش چیه؟ مشکل خاصی که نیست؟ 

سرم اریتو رو برای علت بالا بودن فاکتور های cbc تجویز میکنن ممکنه افزایشش انواع کم خونی مشکلات کلیوی و .. رو نشون بده مال شما یه کوچولو پایبن تر از حد نرماله