2733
2734
عنوان

کلاس موسیقی

102 بازدید | 5 پست

گروهی از هنرجویان موسیقی

مدتی کلاس میرن

وقت میگذارن

هزینه مالی پرداخت میکنن

ولی نتيجه مطلوب حاصل نمی‌شه و تمام 

کلاس رفتن متوقف. 

کار من و درسی خوندم و تجربه ای که از پی سال های تدریس پیدا کردم

به من اثبات کرده اتفاقا این گروه از مخاطبین موسیقی 

اگر تصمیم بگیرن این بار با آگاهی و اطلاعات صحیح و مشاوره

معلم و استاد انتخاب کنن

پیشرفت بسیار بیشتری نسبت به گروهی دارند که برای اولین بار دارن کلاس میرن و هنوز به اون توفقی که اول اشاره شد نرسیدن که انشاالله نرسن و انتخاب خوبی کرده باشن همین اول راه

اگر عزیزی دارید که قبلا کلاس موسقی رفته و الان کنار گذاشته این پست رو بهش نشون بدید

شاید شاید این بار انتخاب درستی کرد.

مشاوره رایگان است و مبلغی بابت آن نباید در هیچ آموزشگاهی دریافت شود .

پدرام ثابت

𝄞 کارشناس ارشد موسیقی دانشگاه هنر 𝄞

هرگز نگو خدا به من پشت کرده ،شاید خودت برعکس نشستی .

چه رشته قشنگی درس خوندین

چه حس خوبی داشتین سرکلاسا...چه شغل شیرینی دارید...

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
چه رشته قشنگی درس خوندین چه حس خوبی داشتین سرکلاسا...چه شغل شیرینی دارید...

سلام . آرزو می‌کنم موسیقی در جان و روان همه ی مردم دنیا رخنه داشته باشه ،همدم حال خوب و حال بدشون بشه به جای قرص و دارو 👍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام . آرزو می‌کنم موسیقی در جان و روان همه ی مردم دنیا رخنه داشته باشه ،همدم حال خوب و حال بدشون بش ...

چه آرزوی شیرینی...

امیدوارم واقعا همینطور باشه...

موسیقی یعنی آرامش روح و حال خوب

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
2728
چه آرزوی شیرینی... امیدوارم واقعا همینطور باشه... موسیقی یعنی آرامش روح و حال خوب

کاش همه مردم امکان نواختن سازی رو می‌داشتن

این که چه سازی بود

مهم نبود

سلیقه آدم ها متفاوته

ولی اشتراک همه می‌شد داشتن دوستی که هیچ وقت تنهات نمیذاره

تا وقتی خودت تنهاش نذاری

کاش همه مردم امکان نواختن سازی رو می‌داشتن این که چه سازی بود مهم نبود سلیقه آدم ها متفاوته ولی ...

👏👏👏