2733
2739

دوستم اسیب های اجتماعی کار میکنه 😶🤲تعریف کرد تو یکی از محله های شهرمون دوتا داداش با پدر و مادرشون تو یک اپارتمان زندگی میکردن که زیاد محله خوبم نیست ...دو برادر یکی شغل ازاد  و یکی کارمند اداره خوبی بوده و زناشون خونه دار بودن و پولدار بودن هم خودشون هم پدرشون... بچه هم داشتن دوتاشون یهو زن کارمنده و داداشه ک شغل ازاد بوده اصرار ب طلاق میکنن بعد دوسال ک طلاق میگیرن همزمان گم میشن و بعد دو سه ماه از طریق دوستاشون در میاد که بله باهم فرار کردن دبی بچه ها ویلان و سیلان پیش مادر بزرگه بودن دیگه اقاهم میگه منم خانوم سابق برادرمو بگیرم ک در حق بچه ها دلسوز باشه اینم زن سابق اون شغل ازادیو میگیره زنه هم گویا پدر مادر خودش اصرار به ازدواجش با یه مرد دیگه که زنش مرده بوده و بچه داشته رو داشتن از خدا خواسته قبول میکنه که بالا سر بچه های خودش باشه حداقل و الان ۳ ساله زندگی میکنن و خانم ب تازگی استخدامی اموزش پروش قبول شده ...فقط دختر اون خانمی که فرار کرده دبی دچار شک شده و فرار میکنه میره با کارتن خوابا میگردع و بزور گیرش میارن الان تحت درمانه بهتر شده

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

وای خاک عالم،،یکی هم من این جور دیدم داماد با عروس خانواده خیانت کرده بودن جدا شدن این خواهر و برادر هر کدوم با دو تا بچه ناااابود شدن.

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   
چه چیزایی که میشنوه ادم با این گوشا

منم پشمام ریخت دوستمم سر همین دخترشون ک فراریه داستانو فهمیده چون دختره رو از این طریق چند بار پیدا کردن وسط بجه های کارو ....

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️

دنیا پراز اتفاقای وحشتناکه

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

دیروزم دوستم تعریف میکرد همسایشون دخترش براش خواستگار اومده مادر دختره با پدر داماد ریختن رو هم هر دو از همسراشون جداشدن ازدواج کردن باهم تازه مادر دختره میخواسته با دارو شوهرشو بکشه😕

2706