2737
2739
عنوان

ی زمین دارم ک بفروشمش حدود

166 بازدید | 17 پست

۲۰۰ و خوردیی یا ۳۰۰ تومنی میشه . دوس دارم کاریی بشم دستم تو جیب خودم باشه ‌. زده سرم بفروشمش برم خرج دانشگاه ازاد کنم . من مهندسی دوس دارم ولی رشته م انسانیه گفتم برم مهندسی بخونم پلیمر عمران و... بنظرتون ارزشش داره؟ رشته خوبی و موفقیه؟ اگ اطلاع دارین بگین لطفا. 

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️

زمین بوقتش قیمت میگیره دستش نزن حیفه

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا به هیچ وجه!

زمین رو حداقل یه شغل باهاش راه بنداز . از دانشگاه پول در نمیاد

بعدم رشته شما انسانی بوده مهندسی ها تماما فرموله حتی توضیحی ها رو‌هم طبق فرمول باید بلد باشی‌ بعد عمران که سراسر عدده.

هم زمینت میره هم پولت هم افسردگی میگیری که از رشته ت پول زمین هم در نیومد 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

شوهرم مهندس عمرانه فوق لیسانشو گرفته میره کارگری 

لیسانس فنی هم گرفته ولی...

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 
2738
ای بابا .

بخدا

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 
اصلا به هیچ وجه! زمین رو حداقل یه شغل باهاش راه بنداز . از دانشگاه پول در نمیاد بعدم رشته شما انسا ...

اخع من تک فرزندم مامانم همش سرکوفت بچه مردم میزنه. تو سرم . من از بچگی مهندسی دوس داشتم الانم نمیدونم‌چکار کنم .

حداقل برو توی کارهای مراقبتی  پوستی اونجور هم دستت توو جیب خودته هم پول زمینت در میاد. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
حداقل برو توی کارهای مراقبتی  پوستی اونجور هم دستت توو جیب خودته هم پول زمینت در میاد.

ارایشگری و... رو دوس ندارم . ی شغل بالایی دوس دارم حتی اگ درامدش کم باشه ولی اسمش باشه چون مامانم پدرمو دراورد ‌. 

اخع من تک فرزندم مامانم همش سرکوفت بچه مردم میزنه. تو سرم . من از بچگی مهندسی دوس داشتم الانم نمیدون ...

اینجا ایرانه علاقه و دوست داشتن واسه هیشکی اب و نون نمیشه. بعدم از انسانی حفظی بری مهندسی فرمولی!!!!

باهاش کاری راه بنداز یا نگه ش دار. طلایی پول قرضی چیزی جور کن یه کار راه بنداز بعدش جاش بذار یا پس بده قرض رو.

2706