2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلنا انگشتر می‌خریدند حالا شما هر چی کَرَمِته

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2742
2740

این گرفتاری کی اصلاح میشه 

مادرزن سلام!

بهترین هدیه و سلام برای یک مادر دلسوز و دانا 

اینه که همیشه با حفظ حرمت کنار هم زندگی و در وقت سلام و خداحافظی از دیدن اون دختر و داماد احساس رضایت و آرامش داشته باشند

این گرفتاری کی اصلاح میشه  مادرزن سلام! بهترین هدیه و سلام برای یک مادر دلسوز و دانا  ا ...

اره خب وای بازم بخاطر زحمت هایی که مادرم کشیده به هدیه که چیزی نیست

اره خب وای بازم بخاطر زحمت هایی که مادرم کشیده به هدیه که چیزی نیست

در حد توانتون هدیه ببرید 

اما حرفم رو خوب بخاطر بسپار 

هدیه بزرگ برای ایشون زندگی خوب و آرام شماست

نه خدایی نکرده تلخی و ...

و گله از سختی و مشکلات هم‌پیش مادر نبرید جز ایجاد کدورت و دل‌مشغولی فایده ای نداره 

اینجاها هوای مادر رو داشته باش 

فکر کنم ما یک پتو دادیم که اونم خواهرشوهرم از قبل به شوهرم گفته بود ببریم 

البته ۱۵ سال پیش بود  اون موقع طلا هم زیاد مرسوم نبود 

ولی خودم دوست داشتم یک کادوی بهتر بدیم حیف نشد گذشت 

شما هم ببین هر چقدر در توانتون بگیر ببر 

مادرها واقعا از بچه ها توقعی ندارند 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

این رسم تا جایی که من شنیدم برای زحمت مادری نیست چون مادرشوهر هم زحمت کشیده اگه به این دلیل بود برای اونم باید کادو گرفت

به خاطر رسم بعد از شب زفاف بوده قدیما چون من الان سالهاست ندیدم دیگه کسی مادرزن سلام بره ... داماد هدیه میبرده به این عنوان که ممنون دختر باکره تحویل من دادی مادر و کار انجام شد و بعد از ظهرش هم پاتختی باز بر همین مبنا برگزار میشد

2706