2737
2739

من یک سال پیش تو عقدجدا شدم.ولی باکره نیستم.۶ماهه با ی پسری بودم که خیلی بهش علاقمند شدم. دیروز بهم گفت باید رابطمونو تموم کنیم چون بهم وابسته میشیم و اینکه مامانش نمیذاره با من ازدواج کنه. بعد میگه خودت برادرت بخواد همچین کاری کنه راضی میشی؟ مگه من گناه کردم؟ یعنی چون ی بار اشتباه کردم دیگه حق زندگی ندارم؟ حالم خیلی بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
همین بهتر که با‌چنین ادم و خانواده مزخرفی وصلت نکنی و دومین اشتباهت رو‌ مرتکب نشی

حس میکنم یعنی دیگه هیچکس منو نمیخواد…بهم میگفت اگه ازدواج نکرده بودی بهترین انتخاب من بودی ولی نمیخوامدجلوی خواسته مامانم وایستم

بهتر چ‌جوری تو این چند ماه متوجه نشدی که طرف نفهم هست؟

چون همش فیلم بازی کرد. هی از خانوادش تعریف کرد. فکر کردم باکلاسن واقعا. اصن نمیفهمم مگه تو این دوره زمونه این چیزا مهمه. حالا اگه بچه داشتم باز حرفش برام قابل قبول بود

حس میکنم یعنی دیگه هیچکس منو نمیخواد…بهم میگفت اگه ازدواج نکرده بودی بهترین انتخاب من بودی ولی نمیخو ...

خب نخوان تو‌ که نباید برای پذیرفته شدن تن به هر ازدواجی بدی

بیخیال بابا

تو خودت باید انتخاب کنی یه ادمی که لیاقتت رو داشته باشه.

مرد مامانی دهن بین کهنه مغز اخه به درد ازدواج میخوره؟

از کجا معلوم خودش بره با کسی ازدواج کنه که فرداش طلاق بگیرن که اینجوری حرف میزنه؟

صبر کن ازدواج دقت میخواد عجله نمیخواد

2706