2733
2739
عنوان

چرا زمونه این طور شده خسته شدم به خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم من تجربه نکردم ولی اینکه هیولا فرض میکنیم هم اشتباهه

درسته، ولی کسی که مراقبت نکنه باید تا آخر ماجراها را قبول کنه.

راستش مثل اعتیاده ،جلوگیری از اعتیادآسان تر  از ترکه.

یا باید ازدواج آسون بشه یا فاحشه گی با آزادی روی هم هست.

این همه فساد توی جامعه را میبینیم.ولی چون راه چاره ای نداریم مثل کبک سرمون را زیر برف میکنیم.

ازدواج سفید تنها یکی از قسمت فاجعه هست.

مگر اینکه کسی بتونه قوانین سختی بگذاره  واجرا کنه که هیچ دختر وپسری از خط قرمز جنسی عبور نکنند.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2731

ما دوستی معمولی نداریم عزیزم خودتو گول نزن

در ضمن اسکشوال هم نداریم همه یا زن هستن یا مرد بازم خودتو گول نزن

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
نمیدونم من تجربه نکردم ولی اینکه هیولا فرض میکنیم هم اشتباهه

ببین جنس مخالف اه نیست بد نیست اما...یه جا خوندم یه تحقیق کردن از اقایون اروپایی که آیا نگاهتون به دوستان جنس مخالف عین دوستان هم جنس درصد بالایی گفتن نه ما دوستان خانمی داریم که اگه بهمون اجازه بدن بیشتر بهشون نزدیک میشیم اینکه فقط دوستیم چون اونا بهمون اجازه نمی دهند اما نگاهمون!!!!

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
منتظر تاپیک شما بودیم

ببین عزیزم من اجبارتون کردم بیاید به تاپیکم؟ خیر میتونستید خیلی عادی ردش کنید حالا هم با کمال احترام میتونم بپرسم کجای نوشته و حرف هام اشتباه بوده که باعث رنجیده شدنت شده؟

2740
ببین جنس مخالف اه نیست بد نیست اما...یه جا خوندم یه تحقیق کردن از اقایون اروپایی که آیا نگاهتون به د ...

آره مقاله های زیادی هم در این باره است ولی من ته حرفم اینه احترام متقابل بزاریم

ببین عزیزم من اجبارتون کردم بیاید به تاپیکم؟ خیر میتونستید خیلی عادی ردش کنید حالا هم با کمال احترام ...

نه عزیزم، پاک کردم کامنتم را ک😂👋

ببخشیی ، ته کامنت قبلی هم یادم رفت ایموجی خنده را بزارم، 

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.