2752
2734
عنوان

یه لحظه بیاین...طلسم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 40 پست
مگه یهودی پیدامیشه توراه خودتوبروبزاربراخدااززرنگی خودت استفاده کن

خیلی تلاش کردم به هررررر دری زدم حتی مشاور رفتم.ببین من اصلا این چیزا را قبول نداشتم چون از همه راهی ناامید شدم اومدم این سمت

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
طلسم و دعا حتا اگه واسه کار مثبتم بگیری سنگینی تو زندگی خودت و اطرافیانت میندازه فقط پاکسازی کن هفت ...

دوستان طلسم روی افراد با ارتعاش بالا اثر نمیکنه چونوهاله شون حکم سپرحفاظتی براشون داره

موکلای شیطانی بعد ۲ هستن ووآدمایدمعمولی بعد ۴ یا ۵

ارتعاشتون تا بعد ۷ بالا برده نمیتونندوارد هاله تون حتا بشنن چه برسه جسم ووفیزیکتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا تلقینه وقتی تلقین کنی هست یعنی هست جواب میده وقتی بگی نیست یعنی نیست و بی اثره

من چجوری شرش را کم کنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
2731
صحبتي نيس وقتي پزشك آينده دنبال طلسم يهودي ميگرده!! هيچي تو اين كشور سرجاش نيس دعانويس كلاهبردا ...

آدم ب سختی برسه ب هردری میزنه ربطی نداره دکترباشه یاهرچی گلم 

نخواستین بشه دیدین شد   
صحبتي نيس وقتي پزشك آينده دنبال طلسم يهودي ميگرده!! هيچي تو اين كشور سرجاش نيس دعانويس كلاهبردا ...

آره درست میگی عزیزم.واقعا حق داری

من متاسفم

خودمم اعتقاد نداشتم دیدی که دارم میپرسم درسته یا نه؟

به در بسته خوردم هیچ راهی برای نجات زندگیم پیدا نکردم.همه راه ها را رفتم.

به نظرت چیکار کنم؟من دنبال راه حلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی تلاش کردم به هررررر دری زدم حتی مشاور رفتم.ببین من اصلا این چیزا را قبول نداشتم چون از همه راهی ...

میدونم  گلم توسختی آدم ب هردری میزنه 

نخواستین بشه دیدین شد   
اگ جای خوبی پیداکنی خوبه ولی الان‌همه‌الگی پول میگیرن 

اصلا راسته یا نه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
چجوری؟

خودتو با اب و نمک یعنی بعد شستن خودت تو حموم ظرفی که توش آب نمک درست کردیو ازفرق سرت به نیتدپاکسازی و دفع انرژیهای منفی و سنگینی بریز روسرت و قسمت  راست و چپ بدنت 

پاکسازی خونه طولانیه تایپش برام بیادایرکت پیجم بهت ویس بدم  reiki.ramila

میدونم  گلم توسختی آدم ب هردری میزنه

مرسی که درکم کردی🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودتو با اب و نمک یعنی بعد شستن خودت تو حموم ظرفی که توش آب نمک درست کردیو ازفرق سرت به نیتدپاکسازی ...

ممنون عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه راهکاری بگو چجوری شرش کم کنم

نمیدونم حرز امام جواد بگیر 

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]