2737
2739

شما بودین میرفتین سر کار با ۱۲ تومن؟

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

آره خوبه چن ساعت کاره؟ چه جور کاریه؟

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
آره خوبه چن ساعت کاره؟ چه جور کاریه؟

پرستارم 

خودم حس میکنم نمی ارزه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ۲۵ سالمه چند ساله معلمم و امسال نازه حقوقم اینقد شده همه هم بهم افتخار میکنن😂

البته بستگی به ساعت کاری داره ساعت کاری من ۴ ساعته

حال خوب می‌خواهی؛ رها کن هر چه که تو را می آزارد و خود را به خدا بسپار♡
2740
خب نری میخای چیکار کنی؟

ادامه تحصیل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستارم  خودم حس میکنم نمی ارزه

خوبه حالا سابقت که زیادتر بشه بیشتر میشه شغل خوبیه پرستاری

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
الان متوسط حقوق کارمند دولت با ۸ ساعت کار روزانه همین ۱۲ تومنه. 

خیلی کمه چیکا کنم باهاش ن ماشین میتونم بخرم ن خونه

مگر مثلا ی کراتین بزنم ب موهام و مژه هامو هر ماه درست کنم و یه لباسی بخرم و گاهیم مسافرت برم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی کمه چیکا کنم باهاش ن ماشین میتونم بخرم ن خونه مگر مثلا ی کراتین بزنم ب موهام و مژه هامو هر ماه ...

دوست نداشتی خب چرا از همون اول پرستاری خوندی گل

حال خوب می‌خواهی؛ رها کن هر چه که تو را می آزارد و خود را به خدا بسپار♡

به نظرت کسی که استخدام پیمانی بخش حسابداری بیمارستان هس ماهانه چه قدر بهش میدن؟ کارای ترخیص و... انجام بده مثلا

از همون اول که توقع نداری حقوقت بالا باشه؟ تازه میخوای بری سرکار

جوونا مشکلشون اینه فکر میکنن از همون اول کار باید حقوق خوب بگیرن

خوب با سابقه کار میره بالا حقوق

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 
2706