2737
2734
وای آفرین خوب کردید کثافت های منحوسو

بخدا یکیشون بمن گفت میکشمت😂منم ی لیوان چایی دستم بود زدم تو سرش افتاد بعد بقیشون اومدن خلاصه بگم دیگه شد جنگ جهانی کوردا عیله افغان ها ولی تا صبح ناله میکردن😂یکیشون اسمش ماشالا بود جوری زدنش لنگ میزد

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کوردا بهم نزدیکن از هم دور نیستن نقده و پیرانشهرو اونجاها هستین

درسته ما کوردا به هم نزدیکیم 

من دقیقا ارومیه ام . کورد خود ارومیه و نزدیک اشنویه و مهاباد و بوکان و اینا هستیم

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
2728
بخدا یکیشون بمن گفت میکشمت😂منم ی لیوان چایی دستم بود زدم تو سرش افتاد بعد بقیشون اومدن خلاصه بگم دی ...

والا ماها تحصیل کرده هامون مهاجرت میکنن میرن از اون طرف این بو گندو ها میان

درسته ما کوردا به هم نزدیکیم  من دقیقا ارومیه ام . کورد خود ارومیه و نزدیک اشنویه و مهاباد و ب ...

خوشبختم

زیاد اطلاعات ور مورد اونجا ندارم ولی رفیقام تو سربازی چندتتشون اهل نقده و مهابادو پیرانشهر بودن همش میومدن پیش من اینقدر خندیدیم یادش بخیررر

والا ماها تحصیل کرده هامون مهاجرت میکنن میرن از اون طرف این بو گندو ها میان

دنیا برعکس شدننن

بخدا رفتن دسشویی دست نشستن 😂

2740
خوشبختم زیاد اطلاعات ور مورد اونجا ندارم ولی رفیقام تو سربازی چندتتشون اهل نقده و مهابادو پیرانشهر ...

کوردای ارومیه کرمانج هستن .

چن تا طایفه بزرگ 

شکاک و هرکی و هرتوشی و مامدی و عبدویی و جلالی و بیگ زاده و ...

نقده و پیرانشهر و مهاباد اینا کورد سورانی هستن

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
ازشون دوری کن والا

خب چه غلطی بکنیم ما دخترا،به کار نیاز شدید دارم،گفتم قم،گفتن اوضاع فساد اونجا تعریفی نداره،مشهد بازم همینه و فساد غوغامیکنه،یزد اجاره و رهن خیلی بالاست خوابگاه هم نداره

واقعا موندم چکار کنم

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
البتهشما کار خاصی نمیکنید قانون نمیزاره

درسته قانون ک اصلا نمیزاره 

خودمونم خیلی حساسیم رو این مسئله

کوردای ارومیه کرمانج هستن . چن تا طایفه بزرگ  شکاک و هرکی و هرتوشی و مامدی و عبدویی و جلالی و ...

ی رفیقی داشتم شکاکی بود کوردی حرف زد گفتم جون مادرت فارسی بگووو نمیفهممم خیلی سخت بود واسم من خودم کلهرم زبونمون نسبت ب شما ساده تره...سورانی کمو ببش میفهممم

2706