2733
2734

شب درگیر شیکمشم ک نهار شام چی درس. کنم ۲۰۰ کیلو شده این ماه گفتم بره دکتر بخاطر بچه اگ نرفت میخامم برم خونه مامانم این بهونمه ک دکتر نمیره منم بزارم برم خودم ۲۱ سالمه شوهرم ۳۶ سنتی ازدواج کردیم ۶ ساله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

عزیزم اشتباه اصلی شما اینه که با همچین اختلاف سنی ازدواج کردین ، آخه دختر 21 ساله پر از شور و شوق جوانی چه به مرد 36 ساله 

چقدر پروان این مردا جای اینکه دختر هم سن و سال خودشون رو بگیرن میرن دونسل قبل خودشونو میگیرن 

برا چیته بچه باید بسوزی  و بسازی ب نظرم  تجدید نظر کن در این مورد خرج اونو از کجا میخوای & ...

ن. بچه ی راهیه ک بخام جدا شم ازش دیگ کسی نمیتونه بهم چیزی بگه چون دکتر نرفت برای بچه من سه سال رفتم و دکترم گفت ت مشکلی نداری دیگ نیا اون الان هم سنش بالا رفته هم وزنش هم مشکل ناباروری هم من مشکلات دیگ دارم میتونم بااین بهونه جدا شم و برم قهر

عزیزم اشتباه اصلی شما اینه که با همچین اختلاف سنی ازدواج کردین ، آخه دختر 21 ساله پر از شور و شوق جو ...

عزیزم مردا هزار جا می‌رن خاستگاری تا بهشون زن بدن چرا مرد پرو باشه دختر نباید زنش بشه مگه. زور میکنن

ببخشید اسی چاق بودن اقا هم مگه تو بارداری مهمه؟

ناباروری میاره 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706